فوریه 1, 2021 By haminp 0

“بدون ویروس” ، سیب زمینی شیرین محلی کدو تنبل زرد

[ad_1]

[태안타임뉴스=나정남기자] Taean-gun اعلام کرده است که نهال سیب زمینی شیرین کشت شده رایگان (از این پس “نهال رایگان”) را در اختیار کشاورزان قرار می دهد تا سیب زمینی شیرین مخصوص لوکس را به عنوان کدو تنبل زرد ویژه غذایی در نظر بگیرد.

از سال 2015 ، ارتش “نهال های بدون نشا” تولید کرده و آنها را به طور رایگان به کشاورزان تحویل می دهد تا احتمال شیوع ویروس هایی را که می تواند در صورت رشد سیب زمینی شیرین برای سالهای طولانی رخ دهد ، از بین ببرد.

“نهال های بدون پسماند” با جمع آوری نقاط رشد سیب زمینی شیرین عاری از بیماری و نهال های بافت تکثیر یافته کشت شده در یک حالت عاری از ویروس توسط خرده فرهنگ تولید می شود و می تواند تعداد آنها را بیش از 30 درصد نسبت به نهال های طبیعی افزایش دهد. این شکل و رنگ بسیار خوبی دارد و طعم آن نیز خوب است و باعث افزایش ارزش سیب زمینی گل رس قرمز شیرین Taean-san می شود.

این شهرستان قصد دارد از اول این ماه تا 26 ماه آینده برنامه ها را دریافت كند و 100000 مقبره بدون Byeong را برای فروش (اواسط مارس تا اواخر ماه مه) بفروشد. این یک خانه کشاورزی است (برای باغبانی قابل استفاده نیست).

[농업기술센터 고구마 조직배양묘를 관리하고 있는 모습]

این گیاه پس از یک دوره رشد مشخص در مزارع کاشته خواهد شد که برای مدت زمان مشخصی “نهال بدون Byeong” دریافت کرده اند و به عنوان بذر سیب زمینی شیرین برای رشد در سال آینده استفاده می شود.

[농업기술센터 고구마 조직배양묘를 관리하고 있는 모습]

[ad_2]