ژانویه 20, 2021 By haminp 0

بخش آموزش و پرورش شهر دژئون ، انجمن آموزش دهکده داژئون ، محتوای آنلاین

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] دفتر آموزش متروپولیتن داژئون (سرپرست سئول دونگ هو) در تاریخ 20 ام اعلام کرد که برای غلبه بر مشکلات انجام آموزش ها و جلسات توجیهی ناشی از کرونا 19 ، برای پشتیبانی و ارتقا training آموزش آموزشی ، محتوای آموزش آنلاین ایجاد کرده است. جامعه روستای داژئون

محتوای یادگیری آنلاین که این بار ایجاد شده است ، در وب سایت خدمات آموزشی Daejeon (www.dje.go.kr) منتشر می شود و برای اطلاع رسانی به کار جامعه آموزش دهیاری Daejeon استفاده می شود.

با استفاده از شخصیت های ساخته شده در سال گذشته (Happy، Lee Eum-i) ، این محتوا متشکل از محتوایی است (شعر ششم) که در آن اعضای مختلف جامعه آموزشی روستای Daejeon را به روشی قابل فهم و با تمرکز بر موارد فعالیت ارائه می دهند.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، جامعه آموزشی دهکده Daejeon و بر اساس نوع (با محوریت پیشنهادات عمومی ، با تمرکز بر فعالیت های باشگاهی ، با محوریت مدارس ، دولت های محلی) را ارائه دهید.<혁신교육지구>و آموزش در اقتصاد اجتماعی) ، و همچنین داده های مربوط به کار جامعه آموزشی روستایی جمع آوری شد.

به طور خاص ، مدرسه آموزش شرق و غرب ، مرکز پشتیبانی آموزش روستایی ، دفتر دونگ-گو ، دفتر یونگ-گو ، دفتر Daedeok-gu ، دفتر Seo-gu ، دفتر Yuseong-gu ، فعالان آموزش روستایی ، دانش آموزان ، والدین و معلمان شرکت کردند و ارتقا یافتند.

سئول دونگ هو ، ناظر متروپولیتن Daejeon گفت که جامعه آموزشی دهکده Daejeon “برای آموزش فرزندان ما در صورت بروز یک فاجعه به نام کرونا 19 باید بیشتر تقویت شود ، و ما سعی خواهیم کرد که به روش های مختلف با استفاده از آنلاین کار کنیم محتوای مبتنی بر “.

[ad_2]