ژانویه 20, 2021 By haminp 0

با یک سیاست اقتصادی حیاتی به شهر مرکزی گیونگ بوک بروید!

[ad_1]

[예천타임뉴스=남재선기자]Yecheon-gun (گونسو کیم هاک دونگ) اعلام کرد که به یک قطب جدید اقتصادی در Gyeongbuk تبدیل خواهد شد و پروژه های مختلف سیاست اقتصادی را برای احیای اقتصاد منطقه ای راکد پس از کرونا 19 و ایجاد یک Yecheon پر جنب و جوش توسعه می دهد.

■ رهبری احیای بازارهای سنتی و فضای خرده فروشی محلی

با هزینه پروژه 240 میلیون دلار ، یك پناهگاه دائمی بازار در یكون راه اندازی شد و با تعویض سیمهای قدیمی بازار بهبود یافت. آن را به مکانی که می خواهید پیدا کنید ، تبدیل کنید.

450 میلیون KRW برای ساخت توالت عمومی جدید سرمایه گذاری خواهد شد و 15 میلیارد KRW از گواهی هدیه عشق Yecheon برای احیای اقتصاد محلی مناطق خرید و جلوگیری از خروج وجوه محلی صادر خواهد شد. به طور خاص ، گواهی هدیه تلفن همراه Yecheon Love ، که برای اولین بار در سال گذشته معرفی شد ، نیز برای ارتقا the راحتی مصرف کنندگان و شرکت های وابسته در همان زمان صادر می شود.

■ ارتقا projects پروژه های پشتیبانی برای صاحبان مشاغل کوچک

به عنوان یک پروژه برای حمایت از تضمین ویژه برای مشاغل کوچک متاثر از کرونا 19 ، قصد دارد یک ضمانت نامه ویژه به ارزش 3 میلیارد دلار کسب کند تا 3٪ سود وام های نظامی را به مدت دو سال حفظ کند.

علاوه بر این ، با ترویج “پروژه پشتیبانی پایداری مدیریت مشاغل کوچک” ، که 50٪ هزینه خرید فضای داخلی و روشنایی در محل کار را با هزینه پروژه 300 میلیون درآمد کسب می کند ، ثبات کسب و کار ارتقا می یابد.

to آماده شوید تا از طریق پروژه های مختلف ایجاد اشتغال ، از بحران اقتصادی عبور کنید

با مسدود شدن بازار کار ، 320 میلیون وون در سه زمینه برنامه های عمومی کار کم درآمد ، از جمله جوامع محلی ، خدمات اجتماعی و پروژه های قرنطینه محلی ، برای ارتقا employment اشتغال و ایجاد مشاغل پایدار هزینه خواهد شد. منطقه

به ویژه برای حمایت از مشاغل جوانان ، ساختمان سابق مرکز مدیریت رفاه Yecheon-eup به عنوان تالار جوانان و 8 منطقه ، از جمله پروژه جوانان برای خوشبختی جوانان ، سیستم اعزام شهرهای شهری جوانان و پروژه جدید اجرا شد. با عشق به کارگران جوان و پروژه هایی برای تسویه کارآفرینی جوانان 10 میلیارد سازمان یافته کسب شده است.

این سیاست ایجاد موفقیت در بحران اقتصادی با ایجاد شغل با سرمایه گذاری 370 میلیون درآمد حاصل از رشد پایدار و افتتاح شرکتهای جدید مانند ایجاد شغل برای بنگاههای اجتماعی ، ارتقا، بنگاههای روستایی و حمایت از بنگاههای اقتصادی – اجتماعی است.

projects پروژه های مختلف برای بهبود وضعیت انرژی در ارتش

سال گذشته برای مسابقه “پروژه پشتیبانی همگرایی انرژی های تجدیدپذیر جدید” انتخاب شد و امسال طرحی را با 2.82 میلیارد هدف با هدف قرار دادن 327 مکان در منطقه Yechon-Europe و پشتیبانی مسکن راه اندازی کرد. و ساختمانها ، 1.25 میلیارد درآمد کسب شده در پروژه های پشتیبانی محلی. ، ما در نظر داریم تا صرفه جویی در انرژی را برای تأسیسات اجتماعی و سیستم های جدید برای نظارت بر انرژی های تجدیدپذیر در طول مسیر نصب کنیم.

علاوه بر این ، برای بهبود رفاه انرژی در ارتش ، ما از تأمین گاز شهری در مناطق مسکونی یک خانواده با هزینه پروژه 171 میلیون درآمد پشتیبانی می کنیم. ارتقا تجارت تأمین مخزن.

فرماندار کیم حق دونگ گفت: “زمان دشواری برای همه است ، اما برای ایجاد یک یچون امیدوار حتی در بحران بحران ، ما سیاست های مختلفی مانند احیای مرکز اصلی شهر و بازارهای سنتی ، حمایت از مالکان را دنبال خواهیم کرد. مشاغل کوچک و اشتغال زایی ، با فعال سازی اقتصاد محلی تبدیل به اولویت اصلی ما.

[ad_2]