فوریه 5, 2021 By haminp 0

باشگاه شیران Andong Jungang و مرکز مراقبت های اجتماعی Andong برای معلولین با خدمات پشتیبانی جشن سال نو همکاری می کنند

[ad_1]

[안동타임뉴스=남재선 기자]در تاریخ 5 فوریه ، مرکز مراقبت از معلولیت عمومی آندونگ (مدیر سئونگ-گوک چوی) ، به سفارش بنیاد رفاه اجتماعی بودایی کره ای یوگی ، “همراهی با باشگاه شیرهای مرکزی آندونگ” (پشتیبانی رئیس Hong -Sik) “خدمات پشتیبانی تعطیلات سال نو” را ارائه داد. وو) برای جشن روز سال نو ، بزرگترین جشن ملی پیش رو. در (جمعه) برگزار می شود.

این سرویس پشتیبانی تعطیلات به 20 خانوار معلول در خانه که از نظر اقتصادی و اقتصادی ضعیف هستند و با حمایت از 20 مجموعه هدیه با مواد مغذی (کره خوراکی ، ژامبون ، شیرینی جات کره ای ، تربچه ترشی ، رشته فرنگی ، پنکیک) ، گرد و غبار و غیره ارائه می شود. ) با ارزش 100000 برنده در Andions Central Lions Club.

رئیس باشگاه شیرها ، آندونگ جونگانگ وو هونگ سیک گفت: “امیدوارم که این مورد برای افراد دارای معلولیت در خانه هایشان که از این ویروس کرونا رنج می برند ، فایده چندانی نداشته باشد. من فکر می کنم اینگونه باشد.”

در همین حال ، یکی از کارمندان مرکز کمک های اجتماعی گفت: “باشگاه شیرهای آندونگ جونگانگ هر روز در تعطیلات همراه با هدیه دادن هدیه تهیه می کند و این یک هدیه عالی برای افراد معلول در خانه است.” وی اظهار امیدواری کرد که به آنها تحویل داده شود.

[ad_2]