ژانویه 7, 2021 By haminp 0

بازیگران ، YouTubers ، ورزشکاران … مشاهیر از اقشار مختلف جامعه با اعلام فیلم “Slam Dunk” هیجان زده شدند! : اخبار J-CAST

[ad_1]

بسیاری از افراد مشهور به اعلامیه اقتباس فیلم از مانگای بسکتبال شاهکار “Slam Dunk” پاسخ دادند.

  • فیلم جدید منتظر مدت ها اعلام شده است (از بیانیه مطبوعاتی)

    فیلم جدید منتظر مدت ها اعلام شده است (از بیانیه مطبوعاتی)

  • فیلم جدید منتظر مدت ها اعلام شده است (از بیانیه مطبوعاتی)

آیا می خواهید از تویودا به سانو بازی کنید؟

در 7 ژانویه 2020 ، هنرمند مانگا ، Takehiko Inoue ، توییتر خود را به روز کرد و از اقتباس فیلم شاهکار خود “Slam Dunk” (سریالی در Weekly Shonen Jump از 1990 تا 1996) خبر داد. به محض اینکه توییتر رسمی (movie_slamdunk) علاوه بر سایت تیزر باز شد. همزمان که موضوع ایجاد کاریکاتوری که گفته می شود استاندارد طلایی کارتون بسکتبال است ، دور هم جمع می شود ، افراد مشهور مجموعه ای از صداها را منتشر می کنند که انتظارات را افزایش می دهد.

توموکو نینومیا ، یک هنرمند مانگا که با کار اصلی Nodame Cantabile شناخته می شود ، توئیت آقای Inoue را بازتوییت کرد و اشاره کرد: “خوشحالم که می توانید RT Slam Dunk را در ویدیوی فعلی ببینید ، درست است؟!” شما انجام می دهید

بازیگر توری ماتسوزاکا نیز در توییتی نوشت: “متشکرم ، من آن را تماشا می کنم. آیا شما از تویودا به سانو بازی خواهید کرد؟” وی ابراز امیدواری کرد که انیمیشن نسخه مسابقات ملی که در نسخه انیمه تلویزیونی از دهه 90 بارگیری نشده است ، باشد.

گروه “ماهیگیران” یوتوبر جاده ابریشم عکسی از جایگاه مجموعه را به همراه کارتون ، فیگور ، سبد کفش و … منتشر کرد. مانند “من یک کلاه ایمنی را دوست دارم ، خوشحالم. من فیلم را بیش از حد تماشا کردم …” احساسات خود را توییت کنید.

[ad_2]