فوریه 4, 2021 By haminp 0

بازرسی مقدماتی حمل و نقل عمومی و فعالیت گروه های قرنطینه برای مقابله

[ad_1]

[의성타임뉴스=남재선 기자]Uiseong-gun اقدامات ویژه ای را برای قرنطینه کردن حمل و نقل عمومی در تعطیلات سال نو میلادی ایجاد و ترویج می کند تا گسترش کرونا 19 مسدود شود و غیرنظامیان بتوانند از حمل و نقل عمومی با خیال راحت استفاده کنند.

ارتش یک دوره قرنطینه ویژه از سوم تا پانزدهم ایجاد می کند و مدیریت منابع قرنطینه و عملکرد دوربین های تصویربرداری حرارتی را در امکانات حمل و نقل عمومی مانند اتوبوس های روستایی ، ترمینال ها و تاکسی ها که در 9 دور توزیع می شود ، بررسی می کند. علاوه بر این ، برنامه ریزی شده است که یک بازرسی اولیه قرنطینه و قرنطینه فشرده از امکانات حمل و نقل مانند قرنطینه تاسیسات ، ضد عفونی خودرو ، تهویه و مطابقت با قوانین قرنطینه انجام شود.

از طرف دیگر ، ارتش پیشگیرانه به مردم محلی پاسخ داد تا مردم محلی بتوانند با اطمینان از آن استفاده کنند ، مانند انجام آزمایش تشخیصی تاج 19 برای کارگران اتوبوس و تاکسی قبل از اقدامات قرنطینه ویژه حمل و نقل عمومی در تعطیلات سال نو قمری و همه به عنوان “صدا”.

علاوه بر این ، جمعه در دوره قرنطینه ویژه به عنوان “روز ضد عفونی حمل و نقل عمومی” برای ضد عفونی همه وسایل نقلیه تعیین شد و با اقدامات تدابیر قرنطینه حمل و نقل عمومی خود ، یک شبکه تماس دائمی با افسر قرنطینه برای هر مرکز حفظ شد و قرنطینه و راهنمایی در محل حداقل دو بار در روز برای هر مرکز. بازرسی بازرسی تشدید می شود.

[ad_2]