فوریه 6, 2021 By haminp 0

بازدید در محل از کمیته محیط زیست رفاهی شهر داژئون ، شرکت مدیریت تسهیلات

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] کمیته رفاه و محیط زیست شهر دژئون (رئیس هی هیوک) در پنجم و در بازرسی در محل آژانس حفاظت از محیط زیست حوضه گومگان در ژوئیه سال 2020 از Jeongsuwon بازدید کرد ، شرایط عمومی مدیریت ایمنی ، از جمله هوا تأسیسات پیشگیری از آلودگی (لوله های بای پس) که به عنوان نقض قانون حفاظت از کیفیت هوا ذکر شده اند ، که من برای آنها از سایت بازدید کردم.

جونگ هو لی (حزب دموکرات کره ، دونگ-گ 2) ، پس از شنیدن گزارشی در مورد تجارت اصلی ، پس از شنیدن گزارشی در مورد مشاغل اصلی شرکت مدیریت تسهیلات در 256مین نشست فوق العاده کمیته رفاه و محیط زیست ، شرکت مدیریت تسهیلات در مورد نقض قانون حفاظت از آلودگی هوا در جسد Jeongsuwon س andال کرد و 7 سال از نصب امکانات پیشگیری از آلودگی هوا می گذرد. در آن زمان ، برخلاف قوانین مربوطه ، دلیل نصب لوله بای پس را جویا شدند و اعضای کمیته بهزیستی و محیط زیست در تاریخ 5 (جمعه) از سایت بازدید کردند تا امکانات متصل را بررسی کنند.

به دلیل خطر آتش سوزی و انفجار ، محل سوزاندن تصفیه آب ، تاسیسات پیشگیری ثبت شده در اداره مالکیت معنوی کره را برای مطابقت با قانون حفاظت از کیفیت هوا در سال 2013 معرفی و نصب کرد.

در ژوئیه سال گذشته ، مشخص شد که یک لوله بای پس نصب شده در یک تصفیه خانه در بازرسی در محل توسط آژانس حفاظت از محیط زیست حوضه گومگانگ مغایر با ماده 31 (1) قانون حفاظت از کیفیت هوا است و بای پس حذف شد در جولای همان سال. وی 21 میلیون وون جریمه نقدی پرداخت شد

[ad_2]