فوریه 3, 2021 By haminp 0

بازدید از رئیس تیم سلامت و سلامتی اولین جلسه عادی سال را برگزار کرد

[ad_1]

[의성타임뉴스=남재선기자]در تاریخ 28th ، Uiseong-gun جلسه منظمی از رهبران تیم بهداشت و مراقبت های اجتماعی را برگزار کرد ، که برای اولین بار در سال جدید از سال جدید در سالن اجتماعات مرکز خودکفایی جامعه Uiseong بازدید کردند.

این جلسه اولین گام برای ارتقا health سلامت و بهزیستی با جراحی پلاستیک کاملتر در سال جدید بود و تنها توسط سرپرست تیم های بهداشتی و اجتماعی برگزار شد که برای جلوگیری از شیوع کرونا 19 از 18 شهر و روستا بازدید کردند.

علاوه بر این ، مکانی معنادار برای بحث در مورد مشکلات و پیشنهادات تیم بازدید کننده از سلامتی و رفاه بود ، که ستون اصلی مدل مفید برای سلامتی و رفاه و ارتباطات رایگان مانند تبادل اطلاعات و بحث های متقابل

از طرف دیگر ، با توجه به نتایج 5 ماه قبل و بعد از اجرای بهداشت و رفاه یوپلاستیک در 20 ژوئیه سال گذشته ، تعداد مشاوره های اولیه از 2451 به 5340 برابر شد و مشاوره برای پرستاران 128 بود. تعداد موارد از 1380 به 1380 مورد بیش از 10 برابر افزایش یافته است.

می توان گفت که این میوه ارزشمندی از تیم بهداشت و سلامت است که از بیمارستان بازدید کرده و به طور فعال سلامتی و رفاه Uiplastic را حتی در شرایطی که بهداشت شخصی و خدمات اجتماعی به دلیل طولانی شدن کرونا 19 و روابط اجتماعی بین آنها محدود بود ، ارتقا می دهد. ساکنان کاهش یافته است.

امسال ما قصد داریم یک جلسه ارزیابی خود را در مورد سلامتی و تندرستی Ui-Sung در حدود ماه جولای ، اولین سالگرد سلامت و تندرستی Ui-Sung برگزار کنیم. من این کار را خواهم کرد

کیم جو سو ، رئیس Uiseong-gun ، گفت: “با نگاهی به موفقیت های سال گذشته ، ما با انجام پروژه های مختلف ، همه تلاش ممکن را برای افزایش احساس سلامتی و سلامتی در نوع Ui-Sung خواهیم کرد. به ساکنان اجازه می دهد تغییرات جدید را احساس کنند.

[ad_2]