ژانویه 26, 2021 By haminp 0

بازار 5 روزه فولکلور Seonghwan و اعضای Seonghwan Gukbap 3 میلیون کمک مالی برای حمایت از افراد آسیب پذیر در Seonghwan

[ad_1]

[천안타임뉴스= 최영진 기자] برای حمایت از افراد آسیب پذیر در Seonghwan-eup ، Cheonan-si ، همه اعضای 5 روزه بازار فولکلور Seonghwan اعلام کردند که تمام اعضای باشگاه فولکلور Seonghwan 2 میلیون بوی بد می دهند و همه اعضای Seonghwan Gukbap ، در مجموع 3 میلیون وون ، به بنیاد برای رفاه Cheonan در 25.

بازار 5 روزه فولکلور Seonghwan ، که در سال 1914 تاسیس شده و بیش از 100 سال فعالیت می کند ، یک بازار سنتی 5 روزه (1 ، 6) در منطقه است و محلی است که افراد زیادی به طور منظم از مناطق دیگر به آن مراجعه می کنند. Seonghwangukbapjip رستورانی است که در سراسر کشور به عنوان مجموعه ای از رستوران های gukbapbap شناخته می شود که در کنار بازار سنتی 5 روزه فعالیت می کنند.

رئیس جمهور یونگ سئوک و کیم یانگ ای گفتند: “ما در سراسر کشور دوست داریم ، اما مهمتر از همه ما نمی توانیم بیش از 100 سال بدون کمک و مشارکت مردم Seonghwan-eup رشد کنیم.” به بهبود کیفیت زندگی همسایگان کمک کنیم. “

سانگ دون ، شهردار پارک چئونان گفت: “ما می دانیم که کار سخت اعضای ما کاملاً چیزی است که بیش از 100 سال حفظ و توسعه یافته است. من فکر می کنم که این حمایت مالی به توسعه بازار و همچنین همسایگان آسیب پذیر در Seonghwan-eup کمک بزرگی خواهد کرد. “من سعی می کنم بازار سنتی را توسعه دهم.”

گپ سو سو كیم ، رئیس بنیاد رفاه Cheonan گفت: “این حمایت مالی به عنوان یك نمونه برای بسیاری از سازمانهای محلی عمل خواهد كرد.” این بنیاد تمام تلاش خود را برای بهبود رفاه منطقه انجام می دهد.

[ad_2]