فوریه 5, 2021 By haminp 0

‘بازار محلی Seolmami و بازار تجارت مستقیم ویژه Hankook Tire’

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] Hankook Tire & Technology Co.، Ltd. (مدیر عامل شرکت Soo-il Lee ، از این پس Hankook Tire نامیده می شود) ، شرکت تایر پیشرو در جهان ، با کارخانه Barisil Village و Geumsan Local Food ، که یک شرکت و یک دهکده هستند ، در کارخانه Geumsan در Jewon-myeon ، Geumsan کار خواهد کرد – گان ، چونگنام در بازار محلی برای کشاورزی و تخصص های Seolmagi فعالیت کنید.

از سال 2004 ، هر ساله ، کارخانه گومسان یک بازار مستقیم برای تقسیم گرما با جامعه محلی با تبلیغ و مصرف محصولات کشاورزی و خاص محلی مانند سیب و گلابی ، و همچنین میوه هایی مانند سیب و گلابی و غذاهای فرآوری شده برگزار می کند.

هوانگ سئونگ هاک ، رئیس کارخانه Geomsan Hankook Tire ، گفت: “من امیدوارم که این به احیای اقتصاد محلی و مزارع مبتلا به کرونا 19 کمک کند.” ما به عنوان یک شرکت نماینده در منطقه ، فعالیت های مختلف اجتماعی را برای رشد متقابل با منطقه. من قصد دارم بیرون بروم “

از طرف دیگر ، Hankook Tire پشتیبانی های مختلفی را برای بهبود باران های شدید در سال گذشته در منطقه گومسان ، فعالیت های داوطلبانه برای کارمندان و پشتیبانی اضطراری برای جلوگیری از تاج 19 فراهم کرد. ما در عمل مسئولیت اجتماعی رشد مشترک با جامعه محلی از طریق فعالیتهای مشارکت اجتماعی.

[ad_2]