ژانویه 21, 2021 By haminp 0

این کار را با هم انجام دهید! یک “کار خوب” که در آن همه شهروندان داژئون خوشحال هستند

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] Daejeon City (شهردار Hee Tae-jung) در تلاش است کیفیت پروژه را با یک پروژه شغل خوب از نوع Daejeon برای یک مدل مدیریت شغلی سودآور ، که چهارمین سال امسال است ، بهبود بخشد.

طبق گفته شهر داژئون در 21 ، پروژه Good Workplace از نوع Daejeon در میان هشت وظیفه اصلی برای بهبود کیفیت زندگی کارگران ، از جمله “کاهش ساعات کار ، گسترش امکانات ایمنی و آسایش” و انتخاب وظایفی که شرایط کسب و کار را دارند. این یک پروژه برای جذب آزاد و پشتیبانی از 30 شرکت است که انتخاب و اجرا می شود.

برای شرکتهای منتخب ، شرکتهایی که 50 کارمند یا بیشتر دارند حداکثر 100 میلیون KRW و شرکتهایی که کمتر از 50 کارمند دارند حداکثر 70 میلیون KRW برای هزینه های تجاری و ارتقا شرکتها دریافت می کنند.

هدف این برنامه شرکتی است که به مدت 3 سال یا بیشتر دفتر مرکزی یا کارخانه ای در Daejeon داشته باشد و به شرکتهایی با 50 کارمند یا بیشتر و شرکتهای 30 یا بیشتر و کمتر از 50 کارمند تقسیم شود.

شرکت های مایل به شرکت می توانند از 22 تا 19 ماه آینده فرم درخواست و طرح تجاری منتشر شده در وب سایت آژانس توسعه اقتصادی و تجاری شهر دژئون و دژئون را پر کرده و به آژانس توسعه اقتصادی ارسال کنند تجارت Daejeon (0421-380-3021 ، 2023).

نتایج انتخاب در اواسط ماه مارس اعلام خواهد شد و مراسم انتصاب در آوریل با حضور نمایندگان شرکت های منتخب و نمایندگان اتحادیه های صنفی برگزار می شود.

سپس ، از آوریل تا پایان دسامبر ، هنگامی که قرار ملاقات ها برای هر شرکت انتخاب شده تشویق می شود ، شهر داژئون از مشاوره ها از طریق یک تیم تبلیغاتی از متخصصان پشتیبانی می کند ، عملکرد را در فوریه سال آینده ارزیابی می کند و ، بر اساس نتیجه ، گواهی “خوب محل کار «همراه با طرح ، یارانه های اضافی نیز ارائه می شود.

Goh Hyeon-deok ، مدیر دفتر امور اقتصادی Daejeon City ، گفت: “پروژه Good Jobs ، که از سال 2018 در حال اجرا است ، یک تجارت متفاوت در Daejeon City است و یک کسب و کار است که باعث ایجاد خوشبختی برای کار و کار می شود. برای مدیریت از طریق بهبود محیط کار در شرکت ها ، ایجاد مشاغل با کیفیت و افزایش بهره وری شرکت ها. وی گفت: “من به دنبال علاقه و مشارکت شرکت ها هستم.”

[ad_2]