ژانویه 7, 2021 By haminp 0

این واقعیت که مکی گوتو خود را در اتومبیل مبدل می کند … “پایان عصر بتها” ، که بیش از حد شلوغ بود ، نشان می دهد: J-CAST News

[ad_1]

دختر صبح سابق. در 6 ژانویه سال 2020 ، مکی گوتو ویدیوی YouTube خود را به نام The Gomaki Guild به روز کرد و صحنه ای وجود داشت که در آن اواخر سال شلوغ سال را به یاد می آورد ، از جمله نبرد برای آهنگ های قرمز و سفید که در گذشته به عنوان یک بت تجربه کرده بود. بود.

  • مکی گوتو. داستانی مخفی که در بازی زنده ظاهر شد

    مکی گوتو. داستانی مخفی که در بازی زنده ظاهر شد

  • مکی گوتو. داستانی مخفی که در بازی زنده ظاهر شد

حتی اگر من همان آهنگ را بخوانم …

در آن روز ، آقای Goto هنگام بازی بازی سال جدید را ذکر کرد. در سال های اخیر ، به نظر می رسد رفتن به نزد یکی از اقوام و گذراندن وقت با خانواده یک امر استاندارد است ، اما او یادآوری می کند که پایان سال ، زمانی که او یک بت بود ، “نبرد با ترانه های قرمز و سفید” بود. او به عنوان عضو یک گروه ، تکنوازی و واحد ، به اشکال مختلف شرکت می کرد و می خندید: “چند بار برای اولین بار در نبرد برای آهنگ های قرمز و سفید شرکت کردید؟” (در واقع 6 بار).

هنگام بازی (از YouTube) به گذشته نگاه می کنیم

هنگام بازی (از YouTube) به گذشته نگاه می کنیم

در آن زمان ، آقای گوتو ، که علاوه بر قرمز و سفید در برنامه های مختلف آهنگ مانند “Countdown TV” و “USEN” تحت تعقیب بود ، توانست “کارهای مختلف را یک باره انجام دهد”. حتی برای همان آهنگ ، طول و قسمت برش بسته به هر برنامه متفاوت است و مشخص می شود که استفاده صحیح از آن دشوار است. شایعه شد که یک سال است که او در ماشین تغییر کرده است.

آقای گوتو در حالی که علاقه زیادی به بازی داشت ، غر زد و گفت: “لحظه ای شبیه آن اتفاق افتاد … دلم برایت تنگ شده است.” علاوه بر دریافت پاسخ هایی مانند “من ویدیوی امروز را تماشا کردم در حالی که فکر می کردم از نگاه قرمز و سفید تنگ شده ام؟” طرفداران زیادی بودند که آنها را از دست داده بودند. “

[ad_2]