ژانویه 26, 2021 By haminp 0

این هو هوانگ و پارک جئونگ هیون ، شهردار گو ، به چالش گسترش اجاره های خوب می پیوندند

[ad_1]

افسر دونگ گو ، هوانگ این هو ، پارک جئونگ هیون ، افسر Daedeok-gu در تیراندازی در فیس بوک

افسر دونگ گو هوانگ این هو ضبط فیس بوک

پارک جونگ هیون ، رئیس Daedeok-gu ، ضبط در فیس بوک

[대전타임뉴스=홍대인 기자] شهردار دونگ گو هوانگ این هو و شهردار دائدئوک گو پارک جئونگ هیون در چالش “گسترش اجاره خوب” در حمایت از مشاغل کوچک مبتلا به کرونا 19 شرکت کردند.

این چالش با پیشنهاد شورای ملی شهرداران ، نواحی و نواحی آغاز شده و برای غلبه بر بحران اقتصادی ناشی از کرونا 19 است که از طریق مشارکت فعال رهبران دولت محلی ، در زمینه اجاره بها در سراسر کشور پخش می شود.

در تاریخ 25 ام ، شهردار هوانگ این هو روز 25 در شبکه های اجتماعی گفت: “همه به دلیل طولانی بودن COVID-19 روزهای سختی را می گذرانند و یک کمپین اجاره ای خوب هم به سود صاحبان مشاغل کوچک و هم به مالکان می رسد. برای غلبه بر این بحران اقتصادی کمک کنید. “لطفاً بخاطر داشته باشید که بعضی از آنها وجود دارد.”

وی گفت: لطفاً به کمپین توزیع اجاره های خوب که در آن مستاجر و صاحبان مشاغل کوچک همزیستی دارند ، بپیوندید.

در تاریخ 26 ، شهردار Daedeok-gu Park ، یونگ هیون گفت: “همه با Corona 19 کار سختی دارند ، اما سخت ترین آنها صاحبان مشاغل کوچک ، از جمله مستاجر هستند.”

“سال گذشته ، شهرستان ما بیش از 100 میلیون اجاره بها را در 136 فروشگاه در شهر از طریق توافق نامه تخصیص اجاره خوب کاهش داد. ما تمام تلاش خود را برای توزیع کاهش اجاره بها برای فردایی بهتر انجام خواهیم داد.”

از طرف دیگر ، دونگ گو با همان نرخ متوسط ​​سه ماهه کاهش اجاره بهای مالکانی که اجاره خود را از ژوئیه تا دسامبر سال قبل کاهش داده اند ، قبل از معرفی سیاست دولت ، کاهش یا معافیت از مالیات بر املاک (ساختمانها ، زمین) را ارائه می دهد. . می توانید اقدام کنید.

[ad_2]