ژانویه 30, 2021 By haminp 0

ایستگاه آتش نشانی Andong Yeongyang 119 مرکز ایمنی پشتیبانی از تأمین آب برای خدمات آتش نشانی!

[ad_1]

[안동타임뉴스=남재선기자]مرکز ایمنی یونگ یانگ 119 خدمات آتش نشانی آندونگ اعلام کرد که بهترین خدمات آتش نشانی را برای افرادی که دارای اسلحه یونگ یانگ هستند و به دلیل کمبود آب زنده به دلیل یخ زدگی لوله های آب به دلیل خشکسالی و سرمای شدید در زمستان ، نیاز به کمک دارند ، معرفی کرده است.

مدتی است که ساکنان Yeongyang-eup ، Ilwol-myeon و Subi-myeon در Yeongyang-gun به دلیل در دسترس نبودن آب لوله کشی ، روزهای سختی را سپری می کنند. بر این اساس ، مرکز ایمنی یونگ یانگ 119 خدمات آتش نشانی آندونگ 54 تن آب را در مجموع 34 بار با استفاده از ماشین های آتش نشانی در اختیار مرکز ایمنی یونگ یانگ 119 قرار داد و به رفع تشنگی ساکنان یونگ یانگ کمک کرد.

به طور خاص ، مخزن آبرسانی در یانگوری ، یونگ یانگ ایوپ ، در نزدیکی قله کوه واقع شده بود و عرض جاده برای رسیدن به محل باریک بود ، که این امر مشکلات زیادی را در عملکرد ماشین های آتش نشانی ایجاد کرد. همچنین گزارش شده است که در روزهای برف و باران ، به دلیل لغزنده بودن و گل آلود بودن جاده ها ، سختی رانندگی دو برابر شده است.

رئیس آتش نشانی چوی وون هو گفت: “اگر به ارتش فکر می کنید که بیش از یک ماه به دلیل کمبود آب در زندگی روزمره خود مشکل داشته اند ، باریک بودن جاده ها و لغزندگی جاده ها فقط یک مشکل کوچک است. “آتش نشانی ما همیشه وضعیت متحرک را آماده و حفظ می کند ، بنابراین اگر یک شهر یا یک فرد نظامی در وضعیت دشواری باشد ، آنها همیشه می توانند فرار کنند و برای کمک به آنها متوسل شوند.”

[ad_2]