ژانویه 22, 2021 By haminp 0

ایستگاه آتش نشانی اندونگ ، رئیس آتش نشانی چوی وون هو

[ad_1]

[안동타임뉴스=남재선기자]اداره آتش نشانی آندونگ حدود ساعت 10 صبح روز 22 در اتاق کنفرانس خدمات آتش نشانی آندونگ گفت که رئیس آتش نشانی چوی وون هو و افسران گفتگوی همدلی و ارتباط داشتند.

در این جلسه رئیس آتش نشانی شوی وون هو و 15 نفر حضور داشتند. ▲ آنچه پرسنل از رئیس سازمان آتش نشانی می خواهند ▲ آنچه رئیس سازمان آتش نشانی می فرستد ▲ بحث در مورد موضوعاتی که ما برای ایجاد یک زندگی کاری شاد و رضایت بخش و بهبود کارها باید با هم کار کنیم به جلو ادامه دهید.

کارمندی که در این کنفرانس حضور داشت گفت: “من فکر می کنم همدلی و ارتباط بین افرادی که با آنها کار می کنیم مهمترین موارد در زندگی کاری ما است. بر این اساس ، ظرفیت کاری کارمندان بیشتر افزایش می یابد و سطح خدمات اطفا fire حریق به شهروندان نیز افزایش می یابد. امیدوارم که شما تلاش زیادی برای ایجاد جو در محل کار که همه کارمندان راضی هستند ، انجام دهید.

رئیس آتش نشانی چوی وون هو گفت: “ما از شهروندان می خواهیم كه برنامه پیشگیری از آتش سوزی را تهیه و ترویج دهند تا خدمات آتش سوزی با كیفیت بالا ارائه شود. علاوه بر این ، ما همچنان به رفاه کارمندان خود توجه خواهیم کرد تا همه بتوانند از زندگی کاری لذت ببرند. من سعی خواهم کرد

[ad_2]