فوریه 3, 2021 By haminp 0

ایجاد “یچئون شفا دهنده” برای زندگی در جنگل

[ad_1]

[예천타임뉴스=남재선기자]Yecheon-gun اعلام كرد كه در كل 10 ميليارد درآمد در بخش رفاه جنگل براي بهبود كيفيت زندگي و پاسخ فعالانه به تقاضاي روزافزون براي جنگل هاي مختلف توسط پرسنل ارتشي كه سال گذشته توسط تاج 19 تخليه شده بود ، سرمايه گذاري مي كند.

اول ، برای ارتقا value ارزش اقتصادی و اجتماعی ، ما پروژه جنگل کاری 65 هکتار مانند ایجاد جنگل های اقتصادی ، جلوگیری از بلایای جنگلی و کاهش ریزگردها را ترویج خواهیم کرد و با هزینه پروژه 2 میلیارد وون از طریق منابع جنگلی ، زمینه مدیریت جنگل را ایجاد خواهیم کرد. مانند 800 هکتار پروژه های مراقبت از جنگل و مراقبت از جنگل های عمومی. این برنامه قصد دارد تا از طریق ساخت آن بر افزایش ارزش جنگل تمرکز کند.

برای ایجاد یک سیستم پایدار برای تولید ، پردازش و توزیع محصولات جنگلی برای افزایش درآمد جنگلبانان ، ما 2.4 میلیارد هزینه برای سرمایه گذاری در جهت افزایش اندازه مجتمع تولید ، برای مدیریت کشت محصولات ارگانیک جنگلی ، ایجاد تولید / توزیع پایگاه ، حمایت از Baekdu-daegan و بهبود رقابت محصولات جنگلی منطقه ای.

علاوه بر این ، 100 میلیون نفر در توسعه زیرساخت های مدیریت جنگل و آماده سازی برای بلایای جنگل و حفاظت از منابع جنگل با گسترش جاده های جنگلی مانند ساخت جاده های جنگلی ، بهبود ساختار ، تعمیرات جاده های جنگلی و موارد دیگر سرمایه گذاری شده است. وی یک بیماری جنگل و تیم کنترل آفات و یک ستاد مبارزه با آتش سوزی جنگل را مدیریت می کند.

به ویژه ، به منظور “ایجاد یک یخون بدون آتش تا سال 2021” ، ما از طریق آموزش به عنوان هلیکوپترهای اطفا حریق ، نگهبانان و تیم های اطفا حریق و جنگل های جنگلی و ساخت یک سیستم اولیه اطفا to حریق برای پاسخگویی موثر به بلایای جنگل ، توانایی های اطفا to حریق را بهبود می بخشیم. آتش سوزی این طرحی است برای به حداقل رساندن خسارات و خسارات مالی.

علاوه بر این ، مجسمه های رنگارنگ و گلدان های محافظ در نقاط اصلی در منطقه شهر نصب می شود تا یک خیابان زیبا ایجاد شود ، و فضای خالی (1.2 کیلومتر) خط ریلی متروکه در Yechon-yup به یک پارک طبیعی تبدیل می شود ، که آن را محلی برای آرامش و فرهنگ می کند.

در شهر جدید گیونگ بوک دفتر استانی ، به منظور بهبود شرایط اسکان و ایجاد فضای دلپذیر ، یک مکان جنگل و یک جنگل شفا در پارک Beomwoori با سرمایه گذاری 750 میلیون وون ساخته می شود و امکانات کمکی در پارک کودک. برای آماده شدن برای گرمای تابستان.

این فضای بهبودی جدیدی را برای ارتش فراهم می کند که با سرمایه گذاری 400 میلیون در پروژه بهبود محیط زیست پارک Songpyeongcheon Waterfront برای ایجاد خیابان عابر پیاده ، از کرونا 19 خسته شده اند.

علاوه بر این ، برای احیای مرکز تجربه فرهنگ چوب ، که سومین سال افتتاحیه خود را آغاز می کند ، قصد دارد برنامه های مختلفی مانند کلاس های تجربه و عملکرد منظم زیرساخت ها را با هزینه پروژه 200 میلیون درآمد کسب کند ، بنابراین بازدید کنندگان قادر به بازدید

[ad_2]