ژانویه 19, 2021 By haminp 0

ایجاد “صندوق پستی ذهن” در مرکز تایر برای کمک های اجتماعی در بهداشت روان برای شناسایی گروه های خودکشی پر خطر و حمایت از حمایت روانی

[ad_1]

[구미타임뉴스=김이환 기자] مرکز بهداشت گومی مرکز بهداشت روان و مراقبت های اجتماعی گومی (مدیر مرکز ، کیم هی سوک) “جعبه های پستی قلب” را در دو فروشگاه نصب کرد تا گروه های خطرناک خودکشی را شناسایی کند و از حمایت روانی و توزیع بافت در 47 مرکز پشتیبانی کند. محل اقامت برای ترویج فعال پیشگیری از خودکشی توسط شهروندان گومی نشان داده می شود که مستقر می شوند.

تجارت صندوق پستی Maum در تاریخ 15 ژانویه در GS Gupyeong Buyoung و GS Gumi Jinpyeong Hope Store تأسیس شد و اگر درد خود را روی کارت پستال بنویسید و آن را در صندوق پستی قرار دهید ، به طور مرتب کارت پستال جمع می کنید و مشاوره فردی می دهید. .

برای جلوگیری از خودکشی ، 47 محل اقامت در مناطق در معرض خطر خودکشی مجهز به مرکز بهداشت انسان تایر و یک شماره مشاوره بهداشت روان 24 ساعته در هر بافت است ، بنابراین ساکنان طولانی مدت و مصرف کنندگان در بحران یا به کمک نیاز دارید ، می توانید با آنها تماس بگیرید.

در همین حال ، مرکز بهداشت روان و سلامت گومی (www.gumimind.com) مشاوره بهداشت روان رایگان برای شهروندان گومی که از مشکلات بهداشت روانی رنج می برند (1949-0444) و یک مشاوره 24 ساعته بهداشت روان و خودکشی 1577 است. -0199 ، 1393 قابل استفاده است.

[ad_2]