ژانویه 26, 2021 By haminp 0

او کمک مالی از مدیر عامل شرکت پارک ژانگ سیک ، یک کارآفرین خارج شده دریافت کرد

[ad_1]

[예천타임뉴스=남재선기자]Yecheon-gun (گونسو کیم هاک دونگ) 10 میلیون بوی بد برای کمک به همسایگان از مدیر عامل شرکت Park Jang-sik دریافت کرد ، یک شرکت در حال خروج که شرکت Dongil Machinery Industry Co.، Ltd. و شرکت Dongil Techone ، آموزشی ویبولیتین ساعت 3 بعد از ظهر روز 25 ام.

به عنوان اولین فارغ التحصیل دبیرستان یونگ مون ، مدیرعامل پارک ژانگ سیک کمک مالی به گروه های آسیب پذیر مبتلا به تاج 19 ، قبل از سال جدید قمری ، بزرگترین تعطیلات کشور ، اهدا کرد.

او نه تنها با عشق غیرمعمول خود به بزرگ و پیر دادن کمک می کرد ، بلکه همه ساله بورس تحصیلی نیز به دبیرستان یونگ مون اهدا می کرد.

به طور خاص ، در سال 2018 به دلیل قدردانی از کمک به کمک به افراد مسن برای زندگی در یک محیط سالم و راحت با تأمین اعتبار برای کار ماشین لباسشویی فوتون ، در یونگ مون جایزه مدنی Yecheon-gun را در بخش خدمات اجتماعی دریافت کرد. -میون

مدیرعامل پارک ژانگ سیک گفت: این کمی فداکاری است ، اما امیدوارم کمک چندانی به افراد نیازمند در زادگاه من نکند و من به عشق خود برای شهر خود ادامه دهم.

فرماندار کیم حق دونگ گفت: “من می خواهم از مدیر عامل شرکت پارک ژانگ سیک تشکر کنم که در اوقات دشوار به من محبت گرم کرده و مطابق خواست اهدا کننده کمک های مالی را به همسایگان نیازمند تحویل داده است.”

در همین حال ، شرکت Dongil Machinery Industry Co. ، Ltd. و Dongil Techone Co. ، Ltd. ، با مدیریت مدیر عامل شرکت Zhang-sik ، شرکت های جهانی هستند که در حال گسترش به جهان و تولید قطعات اساسی خودرو مانند دسته های خودرو هستند.

[ad_2]