فوریه 3, 2021 By haminp 0

او توافق نامه ای را برای اهدای آثار به موزه در شهرهای Yecheon Park Seobo امضا کرد

[ad_1]

[예천타임뉴스=남재선기자]Yecheon-gun در اول فوریه اعلام کرد که با محضری شدن توافق نامه اهدا برای ساخت موزه هنر Yecheon-gun Park Seo-Bo ، اثر حقوقی این کمک مالی تأمین شده است.

این قرارداد تجاری در تاریخ 14 ژانویه در استودیوی Yonhui-dong ، سئول با هنرمندان Park ، Hak-dong ، Yechon-gun ، President Seung-Jo Park از بنیاد فرهنگ و هنر Servo و پارک Deok-Heum به امضا رسید ، کتاب ناشر

محتوای توافق نامه مربوط به مجموعه آثار ساخت موزه است و همه آثار اهدا می شود و شرایط اهدای نیز به طور دقیق مشخص شده است تا از اختلافات احتمالی در آینده جلوگیری شود.

شرایط اهدا تا زمانی که موزه هنر شهرستان یچئون و یچئون گونگ نتوانند آثار اهدایی را بفروشند یا منتقل کنند ، در حال اجرا هستند و اهدا کننده یا فرزندان نمی توانند به دلایل مادام العمر یا به دلایل دیگر درخواست بازگرداندن اثر را بدهند.

تعداد آثار اهدایی 120 اثر یا بیشتر است و هدف از اوایل تا اواخر متشکل از آثار است ، به طوری که بازدید کنندگان از موزه می توانند از تمام دنیای کارهای پارک هنرمند قدردانی کنند.

در این توافقنامه آمده است كه اثر حقوقی دارد و توافق نامه تجاری و گواهی محضری توسط امضاكننده در یك نسخه نگهداری می شود.

در نتیجه ، بخش اهدا برای پارک های هواباک و یچئون-تفنگ فراهم شد و پروژه موزه یک قدم جلوتر رفت.

علاوه بر این ، Yechon-gun یک مطالعه امکان سنجی و طرح جامع را از طریق فرایند جمع آوری توضیحات و بازخورد ساکنان تا آوریل به پایان رساند تا پس از ارزیابی عینی توسط وزارت فرهنگ ، ورزش ، پروژه ساخت موزه هنر را به عنوان یک پروژه با بودجه دولت ارتقا دهد. و جهانگردی پس از دریافت ارزیابی اولیه از امکان ایجاد موزه هنرهای عمومی ، بررسی سرمایه گذاری مرکزی در سال 2022 انجام می شود.

[ad_2]