فوریه 1, 2021 By haminp 0

اولین پروژه تعمیر و نگهداری رایگان پایانه ها برای کاهش فرکانس بالا و معافیت معلولان را انجام داد

[ad_1]

[영천타임뉴스 = 김병철]برای بهبود سهولت تحرک افراد معلول در منطقه ، شهر یونگچئون برای اولین بار پروژه ای را برای نگهداری رایگان ترمینال های با فرکانس بالا برای معلولان در استان گیونگ بوک از اول برگزار می کند.

از آنجا که پروژه تعمیر و نگهداری رایگان ترمینال های کاهش فرکانس بالا که سال گذشته توسط استان گیونگ بوک انجام شد ، پاسخ بسیار خوبی از سوی افراد معلول دریافت کرد ، امسال اولین دولت های محلی در این استان بیش از 350 واحد برای پروژه Yeongcheon-si در نظر خواهند گرفت. بر این اساس ، در تاریخ 29 ماه گذشته ، این شهر توافق نامه ای تجاری با دفتر Daegu-Gyeongbuk از شرکت Korea Expressway Corporation امضا کرد و تصمیم گرفت پروژه ای را برای تعمیر و نگهداری رایگان پایانه ها برای کاهش فرکانس های بالا برای معلولان انجام دهد.

افراد دارای معلولیت که با نشانی در شهر ثبت نام کرده و دارای کارت کمک اجتماعی (کارت تخفیف سفر) هستند می توانند با مراجعه به هر دفتری در Daegu-Gyeongbuk درخواست خود را ارائه دهند. با این حال ، این در مواردی که قبلاً پایانه های کاهش مالیات از شرکت Korea Expressway Corporation دریافت کرده اند ، شامل اتومبیل ، وسایل نقلیه تجاری و اتومبیل های اجاره ای تجاری ، صدق نمی کند.

[ad_2]