ژانویه 26, 2021 By haminp 0

اولین نامه انتصاب از یک افسر شرکت مدیریت تسهیلات شهر گیمچون اهدا شد

[ad_1]

[김천타임뉴스=김이환 기자] در تاریخ 26 ژانویه ، گیمچئون سیتی کیم جائه کوانگ (معاون سابق شهردار گیمچئون) را به عنوان اولین رئیس برای مدیریت شرکت مدیریت تسهیلات شهر گیمچئون منصوب کرد که امسال راه اندازی خواهد شد.

سه مدیر غیر اجرایی به عنوان پارک کی هیون (رئیس سابق بخش ایمنی و بلایا ، گیمچئون) ، یانگ جو کیم (مدیر ارشد سابق یوهان-کیمبرلی) و هان جو کیم (رئیس سابق شعبه شهر گیمچون) منصوب شدند. فدراسیون ملی تعاون های کشاورزی). مدت مسئولیت افسر منصوب از 1 فوریه 2021 تا 31 ژانویه 2024 3 سال است.

مطابق با استانداردهای تأسیس و فعالیت شرکت های عمومی محلی و مقررات کارکنان ، این شهر کمیته ای اجرایی را برای توصیه های 7 غیرنظامی از جمله کارشناسان مدیریت ، توصیه شده توسط شورای شهر و شهر ، برای انتخاب عادلانه و شفاف رهبران تشکیل داد. کمیته توصیه های اجرایی پس از گذراندن مصاحبه نهایی و مصاحبه نهایی ، با استفاده از نظر شورای شهرداری گیمچون در مورد کاندیدای ریاست ، تعداد پست هایی را که به عنوان نامزدهای نهایی معرفی می شوند ، دو بار توصیه کرد.

رئیس Jae-kwang Kim از Gimcheon مسئول ایجاد و بهره برداری از مجتمع های صنعتی محلی ، از جمله تأسیس و بهره برداری از شرکت توسعه Gyeongbuk و ایجاد آژانس ارتقا Economic اقتصادی Gyeongsangbuk-do ، در حالی که به عنوان یک کارشناس اداری در مدنی مختلف فعالیت خدمات و تجربه در شرکتهای عمومی محلی. ⦁ دفتر رفاه اجتماعی و بهداشت در معاون معاون شهردار گیمچون در Gyeongsangbuk-do.

رئیس جمهور کیم جونگ وانگ ، که نامه انتصاب را دریافت کرد ، گفت: “به عنوان یک شرکت در تلاش برای بهبود رفاه ساکنان ، شرکت های دولتی محلی نیاز به بهبود خدمات عمومی در حالی که منافع عمومی و ارزش اقتصادی را دنبال می کنند.” برای تبدیل شدن به یک صنعت رضایت بخش مجموعه ای برای شهروندان. ”

در پاسخ ، شهردار کیم چونگ سئوپ گفت: “شرکت مدیریت تسهیلات گیمچئون ، که امسال راه اندازی می شود ، منافع عمومی را از طریق مدیریت مسئولانه تقسیم می کند که باعث ایجاد تعادل بین تبلیغات و سودآوری می شود. لطفاً نقش یک سنگ بنای اصلی را بازی کنید.

از سوی دیگر ، این شهر قصد دارد در ماه فوریه یک هیئت مدیره برای تکمیل استخدام و تحویل کار برای هر مرکز پس از ثبت شرکت ایجاد کند و شرکت مدیریت ساختمان Gimcheon را در اواخر آوریل راه اندازی کند.

شرکت مدیریت ساختمان Gimcheon شش مرکز عمومی برای استخر سرپوشیده ، یک مرکز ورزشی ملی ، پارک Samyeong Daesa ، یک موزه شهرداری ، یک پارک یادبود شهرداری و یک دهکده زیست محیطی ارسال می کند و از طریق حرفه ای و سیستماتیک به بهبود منافع عمومی و خدمات عمومی کمک می کند. مدیریت .تسهیلات عمومی. انتظار داشته باش

[ad_2]