ژانویه 21, 2021 By haminp 0

اوقات فراغت · فرهنگ Cheonhoji در حال تبدیل شدن به یک فضای جدید و آب دوست است

[ad_1]

[천안타임뉴스= 최영진 기자] Cheonho-ji ، واقع در Anseo-dong ، Cheonan-si ، اعلام کرده است که به عنوان یک فضای جدید آب دوست ، که در آن اوقات فراغت ، اوقات فراغت و زندگی فرهنگی با پیشرفت ساختمان در ساحل هماهنگ می شود ، احیا خواهد شد.

Cheonan City در تاریخ 21th اعلام کرد که “پروژه بهبود ساختمان تغییر آب در Cheonhoji” را راه اندازی می کند تا Cheonhoji را به مکانی تبدیل کند که شهروندان در هر سنی می توانند از آن دیدن کنند و از آن لذت ببرند.

به گفته این شهر ، وی در نظر دارد تا پس از مناقصه این ماه و مراحل اداری کامل ، پروژه تفصیلی را تا ماه ژوئیه به پایان برساند و همچنین در ماه اوت وارد ساخت و ساز شود و تا ژوئن سال آینده این پروژه را به پایان برساند.

به طور خاص ، این پروژه با معرفی یک روش رقابت طراحی برای کشف ایده های مختلف ، محتوای منحصر به فرد و برنامه های طراحی با کیفیت بالا ، به طور فعال به تغییرات پارادایم پارک و مناطق سبز پاسخ خواهد داد. این شهر قصد دارد با ارزیابی مناقصه بین شرکت های شرکت کننده برای شرکت های طراحی در سراسر کشور ، به حقوقی طراحی به شرکت رتبه اول اعطا کند.

Cheonhoji ، یک پارک تحت قانون پارک های شهری و زیرساخت های تولید محصولات کشاورزی تحت قانون توسعه روستایی ، به عنوان یک پارک ورزشی مدار در سال 2008 ساخته شده است و توسط بسیاری از شهروندان به عنوان یک مکان تعطیلات مورد علاقه است.

با این حال ، نظرات پیشنهاد می شود که این گیاه قادر به تأمین الزامات مختلف مانند اجرای فرهنگی برای شهروندان نیست ، زیرا در اطراف اماکن ورزشی بدون تغییر ایجاد شده است و هیچ عنصری از منظره با استفاده از محیط طبیعی پارک ساحلی وجود ندارد.

بر این اساس ، با توجه به شرایط دشوار ایجاد پارک جدید و همچنین پاسخ به رشد جمعیت و تغییر سریع شهرنشینی ، این شهر تصمیم گرفت با استفاده از شرایط طبیعی Cheonghodji موجود ، ساختمان ساحلی را بهسازی کند.

با اتمام این پروژه ، شهر انتظار دارد كه چونگ جی به محلی تبدیل شود كه ساكنان بتوانند در آن مبادله ، احیای اقتصاد محلی ، توسعه و بهره برداری از محتوای فرهنگی ، ایجاد شبكه هایی بین مناطق و دانشگاه ها و ترویج فرهنگ جوانان را انجام دهند. .

[ad_2]