فوریه 5, 2021 By haminp 0

اهداف رفاهی را به طور پیشگیرانه شناسایی کنید تا نقطه کور رفاه را برطرف کنید

[ad_1]

[의성타임뉴스=남재선 기자]Uiseong-gun با توجه به كاهش معیارهای انتخاب افراد واجد شرایط كمك ملی برای تأمین معیشت ملی ، تشخیص پیشگیرانه و متمرکز گیرندگان مزایای اجتماعی را آغاز كرده است.

Eup-myeon “تیم سلامت و رفاه رفتن” به طور پیش فرض 1800 خانوار را با توانایی تضمین مزایای زندگی در میان خانواده های کم درآمد به مدت یک ماه در ژانویه افتتاح کرد و تمام اطلاعات برنامه را از طریق مراجعه و مشاوره تلفنی تکمیل کرد.

علاوه بر این ، در پایان ژانویه ، حدود 150 خانوار مشمول حقوق بازنشستگی پایه و 600 خانوار مشمول حقوق اولیه زندگی ، که در سال قبل از آن مستثنی شده و یا به حالت تعلیق درآمده بودند ، تقاضای دریافت مزایای اجتماعی را داشتند و قصد داشتند برنامه فشرده را تکمیل کنند تا پایان فوریه.

برای متقاضیان ، اداره رفاه اجتماعی Uiseong-gun بررسی خواهد کرد که آیا آنها می توانند مراحل انتخاب را تا پایان ماه آوریل واجد شرایط و کامل کنند. علاوه بر این ، بیش از 1800 خانوار که این بار اکتشافات فشرده را هدف قرار داده اند ، بیش از 100٪ از کل مزایای معیشتی خانوارهای Uiseong-gun را نشان می دهد و انتظار می رود با یافتن ذینفعان در مدت زمان کوتاهی سهم قابل توجهی در حل بن بست داشته باشند. .

[ad_2]