فوریه 3, 2021 By haminp 0

انجمن ورزشی معلولین Daejeon City ، دسترسی 2021 به زمین های ورزشی برای معلولان!

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] در سال 2021 ، درخواست حق استفاده از دوره های ورزشی معلولین (وزارت فرهنگ ، ورزش و جهانگردی ، آژانس ملی ارتقا for ورزش ، انجمن ورزشی معلولان کره) از 2 فوریه تا 18 فوریه برگزار می شود.

درخواست می شود که از طریق وب سایت کوپن دوره های ورزشی معلولان (dvoucher.kspo.or.kr) بصورت آنلاین اقدام کنید و در صورت بروز مشکل می توانید با مراجعه به شهر / شهرستان / دفتر ذی صلاح ضمن پیگیری اقدام کنید. قوانین پیشگیری. تاج. از کوپن های دوره های ورزشی می توان در امکانات مرتبط ثبت شده در وب سایت کوپن ورزشی استفاده کرد (برای جزئیات بیشتر به وب سایت مراجعه کنید).

علاوه بر این ، امکانات مربوط به یک دوره ورزشی برای افراد دارای معلولیت همیشه استخدام می شوند و امکاناتی مانند امکانات ورزشی و مراکز مراقبت اجتماعی که کلاس های افراد معلول در آنها باز یا قابل دسترسی است می توانند از طریق وب سایت ورزش اجرا شوند. دوره برای افراد معلول .

دسترسی به دوره های ورزشی برای افراد دارای معلولیت طرحی است که شهریه های ورزشی حداکثر 80،000 نفر در ماه را برای هر فرد (پشتیبانی بیش از 8 ماه در سال) حفظ می کند تا فرصت هایی را برای افراد معلول که دارای مشکلات فعالیت بدنی هستند فراهم کند در فعالیتهای ورزشی شرکت کنید.

متقاضیان واجد شرایط ، خانوارهایی هستند که زندگی اولیه (معیشت ، مراقبت های پزشکی ، مسکن ، مزایا) و طبقه بالاتر بعدی را در سنین 12 تا 64 سال دارند (از 1 ژانویه 1957 تا 31 دسامبر 2009 ، بسته به تاریخ تولد). ناهمسان. به طور خاص ، از 21 سال ، محدودیت سنی برای حمایت از 49 به 64 سال افزایش یافته و بهبود یافته است تا بتوان از دوره های آنلاین تربیت بدنی غیر حضوری در پرتو محیط ورزشی زندگی تغییر یافته توسط کرونا استفاده کرد. .

وی ادامه داد: از طریق دوره ورزشی معلولان ، برنامه کلاس ورزشی معلولان فضایی را ایجاد می کند که در آن افراد معلول از لذت بیشتری برخوردار می شوند و زندگی سالم ایجاد می کنند و بسیاری از امکانات ورزشی برای عضویت درخواست می کنند تا همه ما بتوانیم در آن شرکت کنیم. امیدوارم زودتر از آن ایجاد شود. ”

[ad_2]