فوریه 3, 2021 By haminp 0

انجمن هانونگ یئون · Handon در اهدا به منظور تقسیم خوشبختی با همسایگان شرکت می کند

[ad_1]

[경북타임뉴스=남재선 기자]سازمانهای کشاورزان Gyeongsangbuk-do اهدای کمکهای مالی را به کمپین محله همسایگی Beomdo که با کمک مالی فرماندار لی چول وو به کل حقوق ماهانه آغاز شد ، آغاز کرده اند.

در تاریخ 3 فوریه ، فدراسیون کیونگسانگبو دو (رئیس هان یونگ هو) ، بزرگترین سازمان کشاورزان در استان و شورای کیونگبو دو (رئیس Jae-cheol Choi) ، انجمن هندونی کره (رئیس Choi Jae-cheol) )) ، یک سازمان تولید کننده صنایع دستی ، به ترتیب 10 میلیون بوی بد و 50 میلیون وون اهدا کرد. او آنها را جمع کرد و آنها را به صندوق مراقبت های اجتماعی در گیونگ بوکگونگ تحویل داد.

(G) فدراسیون مدیریت کشاورزی کره جنوبی Gyeongsangbu-do بزرگترین گروه کشاورزی در استان است که حدود 20،000 عضو دارد. این شرکت در سال 1988 تاسیس شد و تلاش می کند صدای زمینه های کشاورزی در خط مقدم را به نمایش بگذارد و سیاست های مختلف کشاورزی را توسعه دهد و کیفیت زندگی کشاورزان را بهبود بخشد. سال گذشته ، اعضا برای غلبه بر تاج 19 20 میلیون کمک کردند.

رئیس جمهور هان یونگ هو گفت: “ما می خواهیم اقتصاد محلی را در بحران با کرونا 19 نجات دهیم و به همسایگان نیازمند کمک کنیم ، ما گرد هم آمده ایم و وصیت نامه را به 20،000 عضو منتقل کرده ایم.”

(G) انجمن هندون کره ای شورای استانی Gyeongbuk در سال 1986 تاسیس شد و یک سازمان کره ای نماینده تولیدکنندگان گوشت خوک با 600 عضو است که حدود 1.5 میلیون خوک پرورش می دهد.

انجمن دون کره همچنین 100 میلیون کمک وون و 34 تن گوشت خوک (به ارزش 220 میلیون درآمد کسب شده) را به دلیل کرونا 19 در سال گذشته به همسایگان نیازمند تحویل داد.

چوی جائه چول ، رئیس انجمن هندون ، گفت: “این زمان سخت برای همه است ، اما کمک های مالی اعضای هاندون ما از شما استقبال می کند و امیدوارم که بسیاری از مردم در عشق به همسایگان و مبارزات مشترک شاد باشند در آینده ”

کانگ سانگ جو ، معاون اداری کیونگ باگ دو گفت: “با تاج طولانی ، 19 نفر در لبه صخره زندگی می کنند. کشاورزان در منطقه نیز باید مشکلات زیادی داشته باشند ، اما من می خواهم از این دو سازمان بخاطر جمع آوری مبالغ هنگفت کمکها و شرکت در کارزار شریک کردن سعادت با همسایگان تشکر کنم “

“این استان با ترویج” اقدامات جامع برای نجات معیشت مانند گیونگ بوك “تمام تلاش خود را برای بازگرداندن اقتصاد معیشتی مردم در بحران اولیه انجام می دهد. ما تقاضای مشارکت و پشتیبانی شما را داریم تا کمپین اشتراک محله و خوشبختی Beomdo با موفقیت تبلیغ شود. “

از طرف دیگر ، کمک های مردمی کمپین Beomdo People Shappiness Sharing for همسایگان از طریق حساب Gyeongbuk Community Chest of Korea’Love Hometown ، Gyeongbuk Love Sharing Movement “جمع آوری می شود و برای نجات جان مردم و کمک به افراد کم درآمد در گروه های بحرانی استفاده می شود . گیونگ بوک دو قصد دارد ابتکار عمل را از مقامات دولتی بگیرد و آنها را در سراسر جامعه توزیع کند.

[ad_2]