ژانویه 25, 2021 By haminp 0

انجمن مدیریت سلامت کره یک برنامه دقیق تحقیق در مورد کلیه و مجاری ادراری را اجرا می کند

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] انجمن مدیریت سلامت کره (رئیس Chae Jong-il ، از این پس “Geonhyup” نامیده می شود) در تاریخ 25 ام اعلام کرد که از ژانویه سال جاری برنامه بررسی سلامت اورولوژی دقیق تجهیزات کلیه را اجرا می کند.

بر اساس داده های سرویس بررسی و ارزیابی بیمه سلامت ، فقط در سال 2019 ، 249283 بیمار مبتلا به نارسایی مزمن کلیه از بیمارستان بازدید کردند. مردان (154،214) حدود 1.6 برابر بیشتر از زنان (95،069) شیوع داشتند و بیش از 80٪ کل بیماران در افراد مسن بالای 50 سال رخ داده است.

در همین راستا ، اخیراً Konhyup برنامه مفصلی را برای مطالعات بهداشتی کلیه ها و مجاری ادراری برای تشخیص بیماری های کلیه و ادرار تشکیل داده است که به دلیل افزایش جمعیت و افزایش بیماری های مزمن ، تعداد آنها بیشتر می شود.

این برنامه غربالگری شامل آزمایش عملکرد کلیه ، آزمایش نقرس ، آزمایش خون ، آزمایش الکترولیت ، آزمایش سونوگرافی ادرار ، آزمایش پروستات برای آقایان و آزمایشات زنان برای زنان است.

بررسی

مورد

آزمایش اساسی ، آزمایش ادرار ، آزمایش عملکرد کلیه ، آزمایش نقرس ، آزمایش خون ، آزمایش الکترولیت ، سونوگرافی دستگاه ادراری ،

پروستات مردانه (سونوگرافی پروستات) ، معاینه زنان (سرطان دهانه رحم ، سونوگرافی واژن)

این معاینه را می توان همراه با معاینه بهداشت ملی به دست آورد. به ویژه ، حتی برای کسانی که سال گذشته در آزمون بهداشت ملی قبول نشده اند ، تاریخ معاینه تا 30 ژوئن سال جاری تمدید می شود ، بنابراین انجام این کار امکان پذیر است. برای س inquالات مربوط به معاینه دقیق کلیه و مجاری ادراری ، با 16 کلینیک ارتقا health سلامت در سراسر کشور تماس بگیرید.

یون یونگ نو ، مدیر شعبه Daejeon Chungnam از انجمن بهداشت کره گفت: “نارسایی مزمن کلیه در افراد مسن معمول است و دیابت و فشار خون بالا دلایل آن هستند.” “اگر شما در خانواده خود دیابت یا فشار خون دارید یا بیماری کلیوی دارید و سن شما بالاتر است ، کلیه های شما باید مرتباً بررسی شوند.”

[ad_2]