ژانویه 27, 2021 By haminp 0

انجمن زنان از طریق جلسات غیر حضوری در احیای اقتصاد عمومی نقش اصلی را بر عهده خواهد گرفت.

[ad_1]

[경북타임뉴스=남재선기자]در تاریخ 27th ، Gyeongsangbuk-do اعلام کرد که یک کنفرانس ویدیویی حضوری را در Sangsangmaru دولت استانی برگزار کرده است تا مسائل فعلی استانی مانند احیای اقتصاد معیشت ، برابری جنسیتی و ارتقا rights حقوق زنان را به اشتراک بگذارد.

در این روز ، حدود 40 نفر ، از جمله فرماندار لی چئولو ، ریاست انجمن زنان کیونگ بوک و ریاست انجمن زنان / اسلحه زنان ، در جلسه شرکت کردند تا وضعیت فعلی استان را به اشتراک بگذارند و وقت آزاد برای بحث و گفتگو دارند جهت توسعه سازمان های زنان.

ما در مورد موضوعات اجتماعی مانند کودک آزاری و آزار و اذیت جنسی که اخیراً اتفاق افتاده است ، نظرات مشترکی داشتیم و شورای گروه زنان تصمیم گرفته است به دلیل تاج 19 در نجات اقتصاد دشوار اجتماعی پیشگام باشد.

هونگ سام-ایم ، رئیس انجمن زنان کیونگ بوک ، گفت: “متاسفم که به دلیل وضعیت ویروس کرونا نتوانستم جلسه مدرسه امسال را برگزار کنم. من در این همکاری پیشگام خواهم شد.”

لی چل وو فرماندار Gyeongsangbu-do گفت: “سال گذشته برای غلبه بر کرونا 19 ، سازمان های زنان هدایت فعال و داوطلبانه را به عهده گرفتند. به ویژه ، ما از همکاری و پشتیبانی فعال شما در انتخاب مکان برای جابجایی فرودگاه یکپارچه جدید سپاسگزاریم. “،” کرونا 19 برای نجات اقتصاد عمومی دشوار به همین دلیل ، علاقه و همکاری زیادی از سوی سازمان های زنان مورد نیاز است. “

[ad_2]