ژانویه 27, 2021 By haminp 0

انتشار بروشورهای حاوی فناوری های اصلی مناطق کشت خیار ، توزیع بروشورهایی با بهترین روش ها

[ad_1]

[경북타임뉴스=남재선기자]موسسه فناوری کشاورزی Gyeongsangbuk-do اعلام کرده است که بروشور حاوی فن آوری های اساسی گلخانه های هوشمند مربوط به کشت خیار اجباری و بهترین روش های زراعی را منتشر و به اداره توسعه روستایی ، فناوری کشاورزی در 23 شهر و شهرستان توزیع می کند. و کشاورزان

بروشورهای منتشر شده این بار دو جلد هستند: “فناوری هوشمند برای رشد خیارهای گلخانه ای (Baekdagi) و نمایش درست و مورد-محور” و “نمایش زمینه ای برای رشد خیار (Baekdagi) و بهترین روش ها”

محتوای اصلی با تمرکز بر روی زمینه ، مانند روش های مدیریت محیط زیست و تکنیک های کشت گلخانه ای ، بهترین روش ها در این زمینه و تکنیک های اساسی کشاورزی ایجاد شده است تا کشاورزان به راحتی آنها را ببینند.

خیار چای سفید یک محصول بسیار پر محصول در میان محصولات کشاورزی است و به طور عمده در Chungnam ، Gyeongbuk و Gyeonggi کشت می شود ، اما این یک محصول chokseong است که حدود اکتبر کاشته می شود و تا ژوئن سال بعد برداشت می شود. نماینده منطقه اصلی تولید.

علاوه بر این ، به منظور افزایش درآمد کشاورزان برای رشد خیار ، افزایش تولید در ژانویه-آوریل ، که قیمت ها بالا است ، و حفظ تولید پایدار برای مدت زمان طولانی تا تابستان مهم است. برای هر مرحله از رشد ، فناوری کشت شخصی و فناوری مدیریت دقیق محیط مورد نیاز است.

این بار ، بروشور منتشر شده ، عوامل بهبود بهره وری را از طریق تظاهرات دو ساله در محل در منطقه سانگجو شناسایی می کند ، روش مدیریت محیط زیست و فن آوری های اساسی را برای رشد مزارع عالی تأیید علمی می کند و تجزیه و تحلیل داده ها را ارائه می دهد. انتظار می رود که به عنوان ماده مفیدی برای استفاده شود

[ad_2]