ژانویه 21, 2021 By haminp 0

اقلام پشتیبانی دانش آموزان معلول را از بخش آموزش شهرستان در Daejeon و Todak Todak دریافت کنید!

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] اداره آموزش متروپولیتن داژئون (سرپرست سئول دونگ هو) در تاریخ 21 اعلام کرد که 10 هزار ماسک دانشجویی KF94 و کمک آموزشی از Todak Todak دریافت کرده است.

در مراسم اهدای اهدا ، توداک توداک ، رئیس جمهور کیم دونگ سئوک و سایر کارکنان مرتبط حضور داشتند و کالاها را به خدمات آموزشی پایتخت داژئون تحویل دادند. Todak Todak یک سازمان غیرانتفاعی است که توسط شهروندان و خانواده های کودکان معلول برای ایجاد یک بیمارستان دولتی توان بخشی کودکان تأسیس شده است.

ماسک ها و کلیساهای اهدایی به شش مدرسه خاص در داژئون و همچنین کلاس های ویژه در مهد کودک ها و مدارس ابتدایی توزیع می شود تا از آنها برای فعالیت های پیشگیری و آموزش دانش آموزان COVID-19 استفاده شود.

رئیس جمهور کیم دونگ سوک گفت: “بسیاری از دانش آموزان دارای معلولیت که به دلیل کرونا 19 دانش آموزان رده بالا هستند ، مشکل دارند. “من آن را با قلبی سپاسگزار به من دادم تا جبران کنم.”

سئول دونگ هو ، رئیس شهر متروپولیتن داژئون گفت: “با تمدید کرونا 19 ، سلامتی و ایمنی دانشجویان معلول به طور جدی به خطر می افتد. “من تمام تلاش خود را برای انجام ترم جدید سالم انجام خواهم داد.”

[ad_2]