فوریه 2, 2021 By haminp 0

اقدامات ویژه حمل و نقل برای تعطیلات سال نو Daejeon City و Lunar

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] شهر دژئون (شهردار هئو ته جئونگ) اقدامات ویژه حمل و نقل را برای جشن گرفتن جشن ملی تشویق می کند.

Daejeon City قصد دارد تمام تلاش خود را برای اطمینان از برقراری ارتباط روان ترافیکی و حمل و نقل ایمن برای بازگشت کنندگان از جمله راه اندازی اتاق کنترل ترافیک ، ایجاد راحتی در حمل و نقل و تقویت مدیریت ایمنی ، از 11 صبح تا 2 بعد از ظهر به عنوان یک دوره ویژه مقابله با حرکت برای تعطیلات سال نو قمری.

اتاق ضد ترافیک شهر Daejeon متشکل از 40 نفر در 5 بخش جاده و جاده است و قصد دارد با ارائه اطلاعات راهنمایی ، رسیدگی به شکایات اتوبوس های شهری ، پارک غیرقانونی و توقف ، ناراحتی های مدنی را در فصل تعطیلات به حداقل برساند.

* اتاق کنترل ترافیک شهر 270-5712 / منطقه خودمختار: (Dong-gu) 251-4883 ، (Jung-gu) 606-6861 ، (Seo-gu) 288-4015 ، (Yooseong) 611-2572 ، (Daedeok) 608 -5281

اول ، شهر داژئون راحتی حمل و نقل ، مانند پارکینگ عمومی رایگان در فصل تعطیلات ، مجوز پارک موقت در اطراف بازارهای سنتی و نگهداری زودهنگام مناطق را برای پیشرفت جاده سازی و ارتقا comfort آسایش در زندگی فراهم می کند.

این شهر در فصل تعطیلات پارکینگ عمومی رایگان (29 مکان ، 1618 منطقه) را باز می کند و پارکینگ عمومی در 5 منطقه نیز برای 638 مکان ، 299،300 رایگان ، به جز در 1-2 مکان که ازدحام باعث نگرانی می شود ، باز است. 8 بازار و غیره) پارکینگ موقتاً در حدود 2 ساعت در جاده های اطراف مجاز است.

علاوه بر این ، مدیریت ترافیک برای مناطق بزرگ محلی و پر ازدحام در شهر ، مانند فروشگاه های بزرگ و مناطقی که انتظار می رود ازدحام باشد ، انجام می شود و سایت های راه سازی و خسارات جاده ای از قبل بررسی و نگهداری می شود و خسارات و شکایات جاده ای مدیریت می شود بلافاصله. مستقیما. اتاق کنترل جاده اصلی نیز در حال کار است.

علاوه بر این ، Daejeon City اقدامات زیادی را برای جلوگیری از حوادث رانندگی در تعطیلات با بسیاری از وسایل نقلیه ، مانند بازرسی قبل از سیستم ها و تجهیزات سیگنالینگ جاده ، آموزش برای ایمنی کارگران حمل و نقل و عملکرد تعمیرگاه های کشیک خودرو در طول تعطیلات.

این شهر قبل از تعطیلات در مقطعی از ترافیک مانند کنترل کننده های سیگنال راهنمایی و علائم ایمنی راهنمایی و رانندگی بازرسی و تعمیر خواهد کرد و آموزش ایمنی و مهربانی ترافیک را برای شرکت های حمل و نقل با شاخص بالای تصادفات رانندگی ارائه می دهد.

اگر به دلیل آسیب ناگهانی به وسیله نقلیه ، نیاز مبرم به تعمیر و نگهداری خودرو وجود دارد ، می توانید از دفاتر نگهداری وسایل نقلیه کشیک (40 صندلی) در هر منطقه استفاده کنید و می توانید با تماس با سرویس حمل و نقل عمومی عمومی اطلاعات را کسب کنید. ( 270-5712)

به طور خاص ، در این سال ، با ادامه توزیع کرونا 19 و بازدیدکنندگان از سراسر کشور ، اقدامات کامل قرنطینه ای برای امکانات چند منظوره و حمل و نقل عمومی نیز تشویق می شود.

ترمینال ها و ایستگاه ها مانند ترمینال دونگبو با کمک یک شرکت قرنطینه ای تخصصی روزانه سه بار استریل می شوند و در 22 ایستگاه و قطار شهری ضد عفونی می شوند.

بعلاوه ، این شرکت قصد دارد با ضد عفونی امکانات از جمله 18 نقطه خروج اتوبوس شهری و مناطق استراحت ، تمیز کردن قسمت داخلی اتوبوس با هر بار بازگشت به نقطه شروع و ضد عفونی تاکسی ها و تاچ های عمومی دوچرخه ، برای جلوگیری از کرونا 19 تلاش کند. .

هان سون هی ، رئیس دفتر حمل و نقل شهر دژئون گفت: “ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا کسانی که به زادگاه خود باز می گردند تعطیلات راحتی داشته باشند. لطفاً این کار را انجام دهید.”

[ad_2]