ژانویه 19, 2021 By haminp 0

افتتاح اماکن ورزشی عمومی مانند شهر Cheonan و یک مجموعه ورزشی

[ad_1]

[천안타임뉴스= 최영진 기자] Cheonan City اعلام کرد که تمام امکانات ورزشی عمومی مانند استخرها و زمین های تنیس که از 24 دسامبر سال گذشته به دلیل تکثیر کرونا 19 به طور موقت بسته شده اند ، از هجدهم باز خواهد بود.

به گفته این شهر ، مطابق با تغییر اقدامات قرنطینه دولت اعلام شده در شانزدهم ، Cheonan City و Cheonan City Facility Management Corporation مدیریت Center مرکز ورزشی مجتمع ▲ مرکز ملی ورزش (استخر ، حمام و غیره) Center مرکز ورزش های شمالی Football فوتبال Cheonan مرکز Center مرکز فرهنگی هندل Court زمین تنیس ▲ کلیه امکانات ورزشی عمومی و داخل سالن ، مانند زمین توپ دروازه ، بازگشایی می شوند.

بر این اساس ، این شهر قرنطینه کامل و ضد عفونی امکانات را به اتمام رسانده است و امکاناتی که نیاز به افتتاح دارند پس از اتمام مراحل آماده سازی افتتاح می شود تا شهروندان ناراحتی را تجربه نکنند.

علاوه بر این ، با گسترش مرحله دوم فاصله اجتماعی ، استفاده از این مرکز قوانین قرنطینه ای مانند ممنوعیت اجتماعات خصوصی با بیش از 5 نفر ، تهیه لیست بازدید کنندگان و پوشیدن ماسک را می طلبد.

یک مقام شهری گفت: “ما تصمیم گرفته ایم که برای کمک به شهروندان در بازسازی زندگی روزمره و غلبه بر کرونا 19 ، امکانات ورزشی عمومی را افتتاح کنیم. ما همه تلاش خود را انجام خواهیم داد تا اطمینان حاصل شود که شهروندان می توانند با خیال راحت از آن استفاده کنند ، به عنوان یک قرنطینه جامع برای جلوگیری از عود بیماریهای عفونی “.

[ad_2]