ژانویه 5, 2021 By haminp 0

اعلام وضعیت اضطراری در رستوران استرلبا آنچه با جبران خسارت اتفاق می افتد … احزاب حاکم و مخالف عجله دارند: خبرهای J-CAST

[ad_1]

وضعیت اضطراری ، که انتظار می رود در آینده نزدیک در 1 کلانشهر و 3 استان صادر شود ، توضیح می دهد که “انجام آن به صورت محدود و متمرکز م effectiveثر است” ، به ویژه برای رستوران هایی که دارای سطح بالایی هستند خطر عفونت بود.

تمرکز بر پرداخت خسارت به مغازه ها در پاسخ به تقاضای ساعات کار کمتر خواهد بود و نخست وزیر یوشیا سوگا در 4 ژانویه 2021 گفت: “با ترکیب مزایا و تحریم ها اقدامات م moreثرتری انجام دهید.” وی اعلام کرد که لایحه ای را برای اصلاح قانون جدید اقدامات ویژه برای تاج در رژیم غذایی معمولی معرفی خواهد کرد. با این حال ، انتظار می رود که به طور منظم رژیم غذایی در 18 ژانویه برگزار شود و تصویب لایحه اصلاح شده احتمالاً به اوایل فوریه موکول می شود. به عبارت دیگر ، مدتی طول می کشد تا “مجموعه غرامت ها و مجازات ها” اتفاق بیفتد و احزاب حاکم و مخالف در مورد محتوای غرامت ها و غرامت ها سردرگم می شوند.

  • بحث در مجلس درباره لایحه اصلاح قانون اقدامات ویژه ... چه اتفاقی خواهد افتاد؟

    بحث در مجلس درباره لایحه اصلاح قانون اقدامات ویژه … چه اتفاقی خواهد افتاد؟

  • بحث در مجلس درباره لایحه اصلاح قانون اقدامات ویژه ... چه اتفاقی می افتد؟

“هزینه همکاری در فروش صرفه جویی در وقت” ، “من فکر می کنم افزایش یابد” 600،000 ین در ماه

در نوامبر 2008 ، دولت ابتکاری را برای تأمین حداکثر 600000 ین در ماه به عنوان “صندوق همکاری کوتاه مدت تجاری” برای مغازه هایی که ساعت کاری آنها به عنوان اقدامی برای جلوگیری از شیوع عفونت کاهش یافته است ، آغاز کرد. با این حال ، برای بیشتر فروشگاه ها ، این مقدار نمی تواند ضرر و زیان را جبران کند.

به نظر می رسد دولت می خواهد با افزایش این مبلغ کار را شروع کند. در برنامه خبری “Prime News” (BS Fuji) ، که در 4 ژانویه ظاهر شد ، آقای Suga گفت: “من فکر می کنم مقدار همکاری برای همکاری را افزایش خواهم داد.” در پاسخ ، وزیر امور خارجه كاتسونوبو كاتو نیز در 5 ژانویه كنفرانس مطبوعاتی برگزار كرد.

“ما در حال بررسی افزایش قیمت واحد هستیم.”

با این حال ، میزان یا زمان افزایش ذکر نشده است و مقیاس منافع تحت قانون اقدامات ویژه در حال حاضر مشخص نیست.

از سوی دیگر ، این در لایحه اصلاح شده اقدامات ویژه ، که در 2 دسامبر 2008 توسط چهار حزب مخالف ، قانون اساسی ، حزب کمونیست ، مردم و شهروندان سازمانی ارائه شد ، کاملاً روشن است. ستون تقویت قدرت فرماندار برای اعلام وضعیت اضطراری است و دولت هنگام درخواست مرخصی بر اساس اعلامیه ، مقدار كامل مزایا را به عهده خواهد گرفت. به طور جداگانه ، عموم مردم به طور مستقل اصلاحاتی را ارائه داده اند كه به مدیر اجازه می دهد دستور استفاده از این تسهیلات را متوقف كرده و به دلیل عدم رعایت قوانین تحریم كند.

[ad_2]