فوریه 5, 2021 By haminp 0

اطفا حریق در چونام ، نیاز به توجه در حوادث مختلف ایمنی در تعطیلات سال نو قمری

[ad_1]

[충남타임뉴스=홍대인 기자] سازمان آتش نشانی چونام خواستار توجه ویژه به حوادث و آتش سوزی های مختلف در تعطیلات سال نو میلادی شد.

براساس ستاد خدمات آتش نشانی استان ، در مجموع 86 آتش سوزی در این استان در تعطیلات سال نو میلادی در سه سال گذشته منجر به 4 کشته (1 کشته ، 3 زخمی) و خسارت مالی 46.1 میلیون KRW شده است.

به دلیل بیش از نیمی از 48 مورد (55.8٪) آنها بی احتیاط بودند ، و براساس محل 26 مورد (30.2٪) از امکانات مسکونی به عنوان خانه بودند.

در مورد امسال ، به دلیل تأثیر Crown 19 ، انتظار می رود خانواده ها زمان زیادی را برای ماندن در خانه بگذرانند و برای استفاده از سلاح گرم احتیاط ویژه لازم است.

در همین راستا ، سازمان آتش نشانی استان در طول تعطیلات خدمات ویژه هشدار آتش را انجام می دهد.

باید وظیفه ای تهیه شود تا بلافاصله همه آتش نشانان و آتش نشانان داوطلب اعزام شوند و گشت های پیشگیرانه علیه اهداف آسیب پذیر مانند بازارهای سنتی و انبارهای توزیع تقویت شوند.

ماشین های آتش نشانی در جلوی ایستگاه ها و ترمینال ها قرار دارند ، جایی که بیشتر افراد در آن جمع می شوند و افرادی که در اطفا fire حریق هستند ، تماس غیرضروری با کرونا 19 را کاهش می دهند و از طریق تماس های ویدئویی مراقبت از مدیریت ایمنی را بر عهده دارند.

در آماده سازی برای افزایش سریع تعداد 119 گزارش ، عملکرد کنترل بلایا مانند تقویت و بهره برداری از پنج پرسنل مدیریت اضطراری اضافی تقویت خواهد شد.

کانگ یونگ-بیوم ، رئیس سازمان آتش نشانی چونام ، گفت: “برای تعطیلات خوشی برای همه ، ما با سطح بالاتری از آمادگی و پاسخگویی با آتش نشانی چونام همکاری خواهیم کرد.”

از طرف دیگر ، بازدیدکنندگان بازگشتی به منطقه چونام می توانند از خدمات اطفا fire حریق چونگنام که در حال حاضر فقط برای شهروندان در دسترس است ، بهره مند شوند.

در فصل تعطیلات ، خدمات اضطراری 119 ویژه زنان باردار و مشاوره های پزشکی فوری از طریق Kakao Talk ارائه می شود. اگر بدون کد منطقه با 119 تماس گرفتید ، می توانید در مورد نحوه استفاده از آن اطلاعات کسب کنید.

[ad_2]