ژانویه 26, 2021 By haminp 0

استقامت خود را در امکانات تفریحی جنگلی بار کنید! شارژ احساسی!

[ad_1]

[고령타임뉴스=김이환 기자] اخیراً ، به دلیل کرونا 19 ، بیشتر مقاصد گردشگری به طور موقت بسته شده یا به طور نسبی کار می کنند ، بنابراین مکان های زیادی برای استراحت برای افراد خسته از جسم و ذهن وجود ندارد.

جنگل تفریحی طبیعی Miseongsan و درختکاری Daegaya ، با مدیریت Goryeong-gun (Gunsu Gwak Yong-hwan) ، یکی از معدود امکانات تفریحی جنگلی Goryeong است که در آن افرادی که از تاج 19 خسته شده اند می توانند در جنگل و طبیعت به درمان آن بپردازند.

از سال 2019 تا 2020 ، Daegaya Arboretum جامعه ای از درختان گیلاس را در یک گلخانه ایجاد کرد و دو عرشه مشاهده و منطقه عکس برای مشاهده درختکاری در جامعه درختان گیلاس و مرکز Daegaya-eup نصب کرد. با ارائه و بازسازی ، در اواسط آماده سازی بهار هستیم ، زمانی که شکوفه های گیلاس درخشان شکوفا می شوند.

جنگل تفریحی طبیعی Misungsan از سال 2018 به گسترش اتاق های کوچک مهمان ادامه خواهد داد و از حدود مارس 2021 مجموعاً 16 اتاق را مدیریت خواهد کرد. فضای داخلی اتاق تازه ساخته شده با چوب سرو به پایان رسیده است و فضای داخلی معطر و دنجی را به وجود می آورد که گویی در یک جنگل سرو هستید.

علاوه بر این ، تلاش های دقیق برای گسترش امکانات رفاهی انجام شده است تا بتوان با خیال راحت تر و با خیال راحت تر از استراحتگاه استفاده کرد ، مانند جاذبه های جدید در جنگل برای تفریح ​​با نصب نقاشی های دیواری و نورپردازی شبانه و نصب امکانات سقف اضافی برای باران در مناطق مختلف. کباب پز و تعریض جاده دسترسی.

جنگل توس ، یکی از جاذبه های نمایشی جنگل تفریحی طبیعی Misungsan ، در ویدئوی “Druwa as Old Age” (Goryeong-gun YouTube) ، که به عنوان بخشی از پروژه گردشگری Untact Goryeong در ماه نوامبر ایجاد شده بود ، به نمایش درآمد. همچنین قرار دادن جنگل توس که در ویدئو به عنوان یک مکان دیدید ، می توانید لذت آن را احساس کنید.

اگر کمی در جنگل تفریحات طبیعی Misungsan و Daegaya Arboretum قدم بزنید و از منظره خنک کننده چشم ، بدن و ذهن که از کرونا 19 کوچک شده لذت ببرید ، به طور طبیعی قدرت جسمی و احساسات شما را شارژ کرده و به مکانی حیاتی تبدیل می شود. برای شروع یک هفته جدید

در حال حاضر ، جنگل تفریحی جنگل Miseongsan اتاقهای کوچکی را مدیریت می کند که کمتر از 5 نفر می توانند از آنها به عنوان راهنمای فاصله اجتماعی استفاده کنند (رزرو در Forest Outing امکان پذیر است) و ضد عفونی و قرنطینه کاملاً اطمینان می دهد که کاربران می توانند با خیال راحت از آن استفاده کنند. به طور معمول کار می کند ، به جز در روزهای بسته (هر دوشنبه).

علاوه بر این ، جنگل تفریحی طبیعی Miseongsan 50٪ تخفیف در هزینه تجهیزات برای بسیاری از کودکان ، افراد معلول ، افراد دارای لیاقت ملی و سالمندان هنگام استفاده از آن در خارج از فصل و روزهای هفته ارائه می دهد ، و طیف گسترده ای از سرگرمی را در امکانات جنگل فراهم می کند. برای امکانات مختلف برای کاربران مختلف.

[ad_2]