ژانویه 25, 2021 By haminp 0

استخدام دوره های آموزشی 2021 برای مدیران کشاورزی شهری

[ad_1]

[구미타임뉴스=김이환 기자] مرکز فناوری کشاورزی در گومی در وهله اول کارآموزانی را برای دوره مشخصات کشاورزی کشاورزی در سال 2021 استخدام می کند ، این کار برای اولین بار قبل از 8 آوریل آغاز آموزش است. هرکسی که در حوزه قضایی باشد می تواند و می تواند با پر کردن فرم درخواست منتشر شده از طریق اطلاعیه در وب سایت تالار شهر گومی یا مرکز فناوری کشاورزی و ارسال آن از طریق پست یا پست الکترونیکی به مرکز فناوری کشاورزی.

مجوز مدیریت کشاورزی شهری برای تکمیل آموزش 40 ساعت آموزش نظری و 40 ساعت آموزش عملی و صلاحیت فنی ملی (9 نوع: شیمی کشاورزی ، باغبانی ، باغبانی ، کشاورزی ارگانیک ، دانه ها ، تزئینات گل ، حفاظت گیاه ، محوطه سازی) یا ترمیم یک اکوسیستم طبیعی. اگر گواهینامه ای برای کم مهارت ترین کارگر دارید ، می توانید گواهی مدیریت کشاورزی شهری دریافت کنید. هنگامی که مدیر کشاورزی شهری را به دست آوردید ، می توانید به عنوان مربی در بسیاری از مناطق مانند مزارع آخر هفته ، باغ مدارس ، مدیریت باغ و باغ درمانی در امکانات اجتماعی کار کنید.

مرکز فناوری کشاورزی در شهر گومی در سال 2020 یک دوره آموزشی برای مدیران شهری در مناطق روستایی برگزار کرد و در مجموع 27 فارغ التحصیل ارائه داد. همانند سال 2020 ، برنامه مدیریت کشاورزی شهری در سال 2021 مجموعاً 120 ساعت آموزش برای 60 ساعت ، بر اساس تئوری ، و 60 ساعت آموزش عملی درباره محتوای عمومی مربوط به کشاورزی ، مانند درک کشاورزی شهری ، قوانین مربوطه ارائه می دهد ، فن آوری و تشکیل بنیاد. در آینده ، به دلیل وضعیت کرونا 19 ، ممکن است تاریخ کلاس به تعویق بیفتد و کلاس نظری با یک کلاس غیر حضوری جایگزین شود.

یکی از کارمندان مرکز فناوری کشاورزی در گومی سی گفت: “من امیدوارم که برنامه درسی مدیر کشاورزی شهری فرصتی برای ساکنان شهری باشد تا درک خود را از کشاورزی بهبود بخشند و هم شهرها و هم مناطق روستایی را توسعه دهند.”

از طرف دیگر ، اگر در مورد دوره آموزش مدیر کشاورزی شهری س questionsالی دارید ، می توانید از بخش پشتیبانی روستایی مرکز فناوری کشاورزی گومی (044-480-4244 054) س askال کنید.

[ad_2]