ژانویه 18, 2021 By haminp 0

استخدام آزاد شرکت کنندگان در پروژه برای 2021 Child Happy Helper

[ad_1]

[포항타임뉴스=전찬익기자] شهر پوهانگ اعلام کرده است که از 18 تا 22 ژانویه به مدت 5 روز به طور آشکار 370 شرکت کننده در “پروژه یک یاور شاد برای کودکان در سال 2021” را استخدام خواهد کرد.

از تاریخ اعلامیه (13.1.21) ، هر زن 20 سال به بالا و 65 سال یا کمتر ساکن پوهانگ می تواند در برنامه کمک شادی کودک شرکت کند. وی به مدت 4 ساعت در روز مانند آشپزی و بهداشت و مدیریت بهداشت کمک خواهد کرد. به طور خاص ، در سال جاری ، با افزودن معیارهایی برای افراد آسیب پذیر ، مشارکت افراد مستقل و بیکار طولانی مدت که از کرونا رنج می برند 19 افزایش یافته است.

در روز سیزدهم ، دستیار برای کودکان خوشحال برای کودکان ، آگهی شغلی را در صفحه اصلی تالار شهر پوهانگ و در صفحه اصلی مرکز پشتیبانی جامع مراقبت از کودکان در پوهانگ منتشر کرد. این روش با استفاده از روش روز هفته در پایان سال تولد انجام می شود “(به عنوان مثال دوشنبه / پایان 1 ، 6) و برای اولین بار امسال به صورت موازی اعمال می شود application برنامه آنلاین ([email protected]) ▲ می توانید از طریق پست اقدام کنید (407 پوند ، مرکز آموزش مادام العمر 39 ، Baemeori-gil ، Nam-gu ، Pohang-si).

برای جزئیات بیشتر ، لطفاً به وب سایت تالار شهر پوهانگ مراجعه کنید و با اداره خانواده زنان (2303 ☎270) یا مرکز پشتیبانی کودک پوهانگ (2580-256) تماس بگیرید

دو سونگ هیون ، رئیس دفتر رفاه اجتماعی در پوهانگ گفت: “در جامعه ای با زاد و ولد و کم سن ، زنان نیروی محرکه جدیدی در جامعه ما هستند و پوهانگ به دنبال کار با کیفیت است و برای یک خانواده سالم تلاش می کند تا زنان آنها می توانند از طریق تعادل بین زندگی و زندگی زندگی شادی داشته باشند. “ما تمام تلاش خود را برای ترویج سیاستهای مختلف پشتیبانی خواهیم کرد.”

از طرف دیگر ، پروژه دستیار شادی کودک که امسال هفتمین سال خود را سپری می کند ، فرصت هایی را برای مشارکت در فعالیت های اجتماعی برای زنان با تعطیلات شغلی در منطقه فراهم می کند و به مراکز مراقبت از کودکان برای بهبود فضای کار کارگران کمک می کند. و بهبود کیفیت مراقبت از کودک. در حال تاسیس است.

[ad_2]