ژانویه 29, 2021 By haminp 0

استان Chunnam ، واکسیناسیون سریع و سریع علیه واکسن تاج سرعت بیشتری می یابد!

[ad_1]

[충남타임뉴스=홍대인 기자] با برنامه ریزی شده برای واکسیناسیون کرونا 19 که تا پایان ماه آینده به طور جدی آغاز می شود ، استان چونگنام در حال پیوستن به نیروهای پزشکی محلی برای ترویج واکسیناسیون سریع و سریع است.

در تاریخ بیست و نهم ، استان “یک واکسیناسیون علیه تاج 19 ، کنفرانس پزشکی استانی-منطقه ای” را در سالن کنفرانس دفتر استان برگزار کرد.

در این جلسه فرماندار سئونگ جو یانگ ، رئیس انجمن پزشکی چونگنام پارک سانگ مون ، رئیس انجمن پزشکی چونگنام لیم می ریم ، رئیس انجمن پرستاری چونگنام ، مون سو لی ، رئیس بیمارستان Sooncheonhyangcheonan ، جائیل کیم ، مدیر بیمارستان Cheonan Dankook University ، Gye-cheol Shin ، مدیر بیمارستان Cheonan Chungmu ، مدیر بیمارستان مرکزی Seosan ، Lee Jae-seong ، مدیر بیمارستان Baekje و مدیر بیمارستان عمومی Yesan Jeong Byeong-oh.

به منظور ایجاد یک سیستم همکاری برای واکسیناسیون تاج 19 ، برای آماده سازی از قبل و طرح مسائل مربوط به همکاری ، جلسه در همان روز توافق نامه همکاری بین م institutionsسسات استانی و پزشکی برگزار شد ، برنامه های اعلام شده برای گروه پشتیبانی استانی. بیماریهای عفونی مرتبط با واکسیناسیون و گزارش و بحث در مورد پیشرفت روستایی.

این توافق نامه توسط 17 بیمارستان محلی ، سازمان ها و بیمارستان های عمومی از جمله انجمن پزشکی دودو و انجمن پرستاران امضا شد.

بر اساس این توافق نامه ، دودو و جامعه پزشکی محلی با استانها ، شهرها و شهرستانها برای ارائه مشاوره پزشکی برای ایجاد برنامه های واکسیناسیون و غیره ، △ برای ایجاد یک محیط تلقیح مطابق با استانداردهای واکسیناسیون و کارکنان پشتیبانی همکاری خواهند کرد.

علاوه بر این ، شرکت تصمیم گرفت در مواردی که نیاز به همکاری متقابل دارند ، همکاری کند ، مانند: △ یک سیستم شفاف برای توزیع ، ذخیره و از بین بردن واکسن ها ، △ کمک پزشکی برای واکنش سریع به واکنش های جانبی پس از واکسیناسیون و △ ساخت سایر زیرساخت ها.

گروه پشتیبانی بیماریهای عفونی استان مواردی را پیشنهاد می کند که هنگام اعلام برنامه واکسیناسیون و همچنین در گزارش پیشرفت استان ، سازمان تیم ارتقا and و شورای دولتی خصوصی و خصوصی و ایجاد مراکز واکسن ها به اشتراک گذاشته شد

در این جلسه ، هر دو فرماندار با ابراز تشکر از جامعه پزشکی محلی ، گفتند: “در چونگنام ، مردم و مردم برای غلبه بر موج همه گیر کرونا 19 و ایجاد یک مرحله پایدار ، با هم متحد شده اند.”

“اکنون وقت آن است که روند نزولی فعلی را ادامه دهیم و تمام فرصت های خود را به واکسیناسیون کرونا 19 اختصاص دهیم ، که از ماه آینده در سراسر کشور اجرا می شود.”

در همان زمان ، فرماندار ایان معرفی کرد: “ما یک تیم تقویت واکسیناسیون کرونا 19 ، به سرپرستی معاون استاندار استان خود و یک شورای خصوصی خصوصی با مقامات محلی ، انجمن های پزشکی و پلیس ایجاد کرده ایم.” جامعه پزشکی مهم است. “وی خواستار علاقه و مشارکت فعال شد.

از طرف دیگر ، از 21.2 میلیون نفر ساکن این شهر ، در مجموع 1.79 میلیون نفر واکسیناسیون بالای 18 سال واجد شرایط بودند.

تیم پاسخگویی استانی متشکل از یک نهاد مشورتی دولتی و خصوصی متشکل از شش کلاس شامل گروه تقاضای واکسن و مدیریت تأمین و همچنین جامعه پزشکی و پرستاری است.

نقش اصلی این است: △ تهیه یک برنامه اجرایی △ مدیریت عرضه و تقاضای واکسن ها و وضعیت واکسیناسیون inspection بازرسی در محل م institutionsسسات پزشکی اعزامی و کارکنان واکسیناسیون △ ذخیره سازی و بازرسی واکسن ها △ ایجاد و کار تیم واکنش سریع △ گزارش دهی تأثیر مدیریت عوارض جانبی مدیریت وضعیت investigation تحقیقات اپیدمیولوژیکی واکنشهای جانبی

تیم پیاده سازی Si / Gun پنج تیم از جمله تیم مدیریت توزیع / ذخیره سازی واکسن و تیم عملیاتی آژانس واکسیناسیون را متناسب با وضعیت هر شهر / اسلحه سازگار کرد.

[ad_2]