ژانویه 20, 2021 By haminp 0

استان گیونگ بوكگونگ ، اولین كره ای كه كتاب گیاهان آبزی رودخانه ناكدونگ را منتشر كرد

[ad_1]

[경북타임뉴스=남재선기자]موسسه تحقیقات شیلات در Gyeongsangbu-do (مدیر سئونگ-جون مون) “كتابی در مورد بوم شناسی گیاهان آبزی” در كره ایجاد كرده است كه شامل انتشار و اطلاعات زیست محیطی فعلی گیاهان آبزی به عنوان بخشی از تحقیقات اصلی زیست محیطی برای یافتن ارزش گیاهان محلی است. گیاهان آبزی ساکن رودخانه ناکدونگ و تبدیل آنها به منابع صنعتی. گفته می شود که برای اولین بار منتشر شده است.

این بار که “راهنمای اکولوژی گیاهان آبزی” منتشر شده است ، شرح مفصلی از عکسهای رنگی و اطلاعات مربوط به محیط زیست و توزیع زیستگاههای هر گونه است ، بنابراین می توانید شکل و مشخصات اکولوژیکی 60 گیاه آبزی در اطراف رودخانه ناکدونگ را به راحتی مشاهده کنید ، که معمولاً نزدیک هستند اما سهواً نادیده گرفته می شوند. به گونه ای سازمان یافته است که به راحتی برای دانشجویان جوان ، عموم مردم و متخصصان قابل درک است و می تواند در زمینه های مختلف مانند تحقیقات اکوسیستم ، حفاظت از گونه ها ، تحقیقات دانشگاهی و صنعتی سازی گیاهان آبزی در آینده مورد استفاده قرار گیرد.

در همین حال ، مرکز صنعت ماهی محلی بر روی جریان اصلی و انشعابات رود ناکدونگ (60 قله) تمرکز دارد. مارس ~ ʼ20. یک مطالعه از اکوسیستم گیاهان آبزی برای حدود 10 ماه تا دسامبر و تجزیه و تحلیل زیستگاه های اصلی و وضعیت توزیع گونه های گیاهان آبزی در رودخانه ناکدونگ جین (گیاهان شناور ، شناور ، غوطه ور و تصفیه شده) و همچنین مطالعات و ادبیات نمونه در مورد مورد دوم انجام شد. 5 سال بر این اساس ، در مجموع 580 پایگاه داده ایجاد شد و اخیراً تأیید شد که 16 گیاه آبزی ، 24 خانواده و 60 گونه در حوضه رودخانه ناکدونگ ظاهر شدند و از نظر ارزش علمی بسیار ارزشمند بودند.

در این میان ، کتاب پوشش گیاهی آبزی رودخانه ناکدونگ که این بار منتشر شد ، در شهرها ، شهرستان ها ، م ،سسات آموزشی ، ادارات شهرستان دائو و موسسات تحقیقاتی سراسر کشور توزیع می شود. در صفحه اصلی مرکز محلی شیلات در Gyeongsangbu-do منتشر خواهد شد تا همه علاقه مندان بتوانند آن را بخوانند. پیش بینی می شود که به عنوان مبنای اساسی برای گشایش پروژه های بودجه ملی مانند منابع صنعتی سازی و پروژه های ترمیم اکوسیستم آبزی مانند بهبود محیط رودخانه ، افزایش تنوع زیستی و بازیابی اکوسیستم مربوطه مورد استفاده قرار گیرد.

[ad_2]