ژانویه 31, 2021 By haminp 0

استان چونام ، 46،000 نفر در سه ماهه اول با واکسن تاج واکسینه شدند

[ad_1]

[충남타임뉴스=홍대인 기자] چونگنام دو در سی و یکم اعلام کرد که در مجموع 1.79 میلیون کرون 19 واکسن را به صورت رایگان واکسینه می کند ، این کار از اواخر فوریه با کارگران در مراکز درمانی پر خطر آغاز می شود.

در کل سه ماهه اول 46000 نفر واکسینه شده اند.

23000 نفر در بیمارستان های پرستار و پرستار ، ساکنان و کارگران و △ کارگران کرونا 19 مرکز مراقبت از بیمار ، کارگران در موسسات پزشکی پر خطر ، کارکنان تحقیقات اپیدمیولوژیک و اولین پاسخ دهندگان به عنوان امدادگران بستری شدند.

از آوریل تا ژوئن ، تعداد اهداف واکسیناسیون برای سه ماهه دوم شهروندان مسن و کارگران بالای 65 سال ، کارگران پزشکی و داروخانه ها و … ساکنان و کارگران معلول و بی خانمان ، در مجموع 430،000 نفر است.

در سه ماهه سوم △ بزرگسالان 50 تا 64 ساله ، بزرگسالان 50 تا 64 ساله △ اولین واکسیناسیون برای سربازان ، پلیس ، آتش نشانان و کارکنان زیرساخت های اجتماعی facilities امکانات مراقبت از کودکان ، کارکنان آموزش برای کودکان و جوانان و بزرگسالان 18 تا 49 ساله.

به همین منظور ، استان در نظر دارد تا مطابق با برنامه دولت برای تهیه و تقاضای واکسن ، تعداد واکسن مورد نیاز برای واکسیناسیون مانند Pfizer و AstraZeneca را تهیه کند.

برنامه ریزی شده است که واکسیناسیون از طریق 16 مرکز واکسیناسیون و 800 م institutionsسسه پزشکی اعزام شده برای نصب در هر شهرستان و شهرستان در استان انجام شود. برنامه ها با توجه به اولویت های سه ماهه دریافت می شوند.

تیم های واکسیناسیون در محل برای هر مرکز بهداشتی برای کسانی که به دلیل مشکلات حرکتی در تلقیح مشکل دارند ، اداره می شوند.

این استان قصد دارد در ماه فوریه برنامه های عملیاتی دقیق ، مانند یک عملیات کارگری را تنظیم کند و در اواخر ماه جاری واکسیناسیون را آغاز کند.

وی گفت: “انتظار می رود كه واكسن با ایجاد مصونیت جمعی برای خاتمه COVID-19 نقش” بسته “داشته باشد. “با این وجود ، قوانین قرنطینه تا تکمیل تمام واکسیناسیون ها باید رعایت شود.”

[ad_2]