ژانویه 25, 2021 By haminp 0

استاد گوش و حلق و بینی در بیمارستان سنت مری در داژئون ، چاپ شده روی جلد یک مجله بین المللی

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] گزارش پروفسور چونگ سو کیم از گروه گوش و حلق و بینی ، خیابان داژئون. مریم در دانشگاه کاتولیک کره به عنوان جلد شماره ژانویه مجله علوم زیست مواد (IF.6.18) ، یک مجله بین المللی در زمینه مواد بیولوژیکی پذیرفته شد.

این مقاله “افزایش in vivo در چین های صوتی با استفاده از هیدروژل پلی اتیلن گلیکول تزریقی بر اساس ماده شیمیایی کلیک” است ، که تزریق آسان مواد PEG مورد تایید FDA را به صورت مایع امکان پذیر می کند.

پروفسور کیم ، به همراه پروفسور هی-بیوم کو از گروه علوم زندگی پزشکی در دانشگاه کاتولیک کره ، یک ماده PEG تولید کرده اند که نقایص موجود در داروهای پایه کلسیم برای تزریق طناب صوتی را جبران می کند و حتی درخواست ثبت اختراع می کند. برای تهیه و تعیین ماده.

تزریق تارهای صوتی ماده ای است که اجازه می دهد تارهای صوتی با تزریق آنها در تارهای صوتی فلج شده ، با یکدیگر تماس بگیرند. سهولت تزریق ، ثبات و مدت زمان پس از تزریق کلیدی است.

مواد مبتنی بر شیمی که توسط تیم پروفسور کیم تولید شده است پس از تزریق به داخل ژن داخل تارهای صوتی تبدیل می شود که می تواند حرکت پس از تزریق را مهار کند ، که به عنوان نقطه ضعف فرمولاسیون های موجود ذکر شده است. مدت زمان آن نیز طولانی بود.

پروفسور کیم چونگ سو گفت: “فلج طناب صوتی در حالتی که فاصله بین تارهای صوتی را نمی توان کم کرد ، صدایی ایجاد می شود که شبیه بخار است. در موارد شدید ، غذا وارد مجاری تنفسی می شود. “این مطالعه یک روش درمانی جدید برای بیماران فلج تارهای صوتی است. منطقی است که امکان ارائه شود. “

[ad_2]