فوریه 1, 2021 By haminp 0

از اول فوریه ، فاصله اجتماعی فاز 2 به مدت 2 هفته افزایش یافته است

[ad_1]

[포항타임뉴스=전찬익기자] شهر پوهانگ اعلام کرده است که مرحله دوم فاصله اجتماعی را به مدت دو هفته از ساعت 0 صبح 1 فوریه تا 24 صبح 14 فوریه افزایش می دهد.

برخلاف زوال ملی ، تعداد انباشته موارد تأیید شده از دسامبر گذشته در این شهر وضعیت بسیار سختی است که در مجموع 71٪ موارد تایید شده را نشان می دهد. تصمیم گرفتم مرحله دوم مسافت را به مدت دو هفته تمدید کنم.

بر این اساس ، فقط بسته بندی و تحویل کالا برای رستوران ها و کافه ها از ساعت 21:00 تا 5:00 صبح روز بعد مجاز است و مصرف غذا برای سونا ممنوع است و تعداد افراد به یک در 8㎡ منطقه محل تأسیس محدود می شود.

تسهیلات مذهبی طبق قوانین قرنطینه ، از جمله پوشیدن ماسک و رعایت فاصله ، تا 20 درصد از مکانهای عبادت منظم ، مراسم مذهبی ، جلسات دادگاه و تشریفات بصورت حضوری مجاز است. در طول جلسات ، وعده های غذایی و گروه های کر که توسط مراکز مذهبی و به ویژه در مراکز اقامه نماز ، مراکز آموزشی و امکانات مأموریت ترتیب داده می شود ، کلیه جلسات و رویدادها به غیر از فعالیت های منظم مذهبی ممنوع است و اتاق و هیئت مدیره ممنوع است.

ممنوعیت اجتماعات خصوصی بیش از 5 نفر و اقدامات ویژه قرنطینه نیز به مدت دو هفته تمدید خواهد شد.

به ویژه جلسات بین اعضای نزدیک خانواده در تعطیلات سال نو قمری نیز ممنوع است ، اما فقط خانواده هایی که با هم زندگی می کنند مستثنی هستند.

علاوه بر این ، رزرواسیون برای بیش از 5 نفر و دسترسی همراه به امکانات چند منظوره مانند رستوران ممنوع است ، تعداد اتاق های محل اقامت به 2/3 رزرو محدود می شود و تعداد اتاق های اتاق ممنوع است.

در میان نهادهای اجتماعی ، حزب سالمندان ، مرکز مراقبت های اجتماعی سالمندان و طبقه سالمندان با برنامه دولت برای محافظت از سایت های آسیب پذیر به روش های مختلف متوقف شده اند و موسسات کودکان مراقبت از خانواده را توصیه می کنند.

▲ 5 نوع دیگر از امکانات تفریحی مانند کلوپ ها ، میخانه های سرگرمی ، میخانه ها و کلاژها برای جمع آوری ممنوع است sports امکانات ورزشی داخلی ، آکادمی ها ، مسسات آموزش کارکنان و مراکز آواز پس از ساعت 21:00 متوقف می شوند ، محدودیت 1 نفر به 4 to از منطقه از تسهیلات ▲ تماشاگران تا 10٪ از تماشای ورزش مجاز هستند ▲ مهمانی بعد از ساعت 21:00 متوقف می شود.

یک مقام پوهانگ گفت: “در پوهانگ ، هنوز عفونت در منطقه پایان نیافته است و اقدامات احتیاطی برای افزایش مرحله دوم فاصله اجتماعی ضروری است ، بنابراین لطفاً از اجتماعات کوچک بین خانواده ها و همکاران خودداری کنید. امیدواریم که شما بهمراه Doogi در تست تشخیصی کرونا 19 نیز شرکت کنید. “

از طرف دیگر ، شهر پوهانگ محتوای اصلی وب سایت شهر پوهانگ را در مورد اصلاح مرحله دوم فاصله اجتماعی منتشر کرد و آزمایش های تشخیصی برای جلوگیری از شیوع کرونا 19 تا 4 فوریه برگزار می شود.

[ad_2]