فوریه 6, 2021 By haminp 0

ارکستر سمفونیک شهرداری دژئون ، آیا ما یک تور موسیقی LAN انجام خواهیم داد؟

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] در 9 فوریه ، ارکستر سمفونیک شهر دژئون قلب شهروندان خسته شده توسط کرونا 19 را تسکین داده و انرژی را برای استقبال از بهار با کنسرت زیپکاک بانکوک فراهم می کند.

ارائه این نمایش بصورت آنلاین از طریق کانال رسمی ارکستر سمفونیک شهرداری Daejeon در یوتیوب است و از ساعت 20:00 به مدت 50 دقیقه انجام می شود و با استفاده از دستگاه های آنلاین مانند رایانه ها و تلفن های همراه در هر نقطه از کشور قابل مشاهده است.

امروزه ، حتی به دلیل کرونا 19 حتی بیرون رفتن نیز آسان نیست ، ارکستر سمفونیک شهر دژئون قصد دارد از این کنسرت آنلاین به عنوان فرصتی برای برقراری ارتباط فعال با ایجاد یک نقطه تماس با شهروندان استفاده کند ، حتی اگر چهره به چهره نباشد.

این برنامه متشکل از یک گروه موسیقی بادی ، آهنگ های شناخته شده ای مانند “The Prelude of the Bats” ساخته اشتراوس دوم ، “Four Season” ساخته “Spring” از ویوالدی و “Funiculi Funicula” ساخته دنزا و همچنین “Wallpaper” است. Pulan “، 3 برای باسن و پیانو. آهنگ هایی که می توانند سازهای بادی را کاملاً مسحور کنند ، مانند Quootet ، Mendelssohn’s Oboe ، Trio for Bassoon و Piano ، و Mendelssohn’s Small Small Song No. 2.

از طرف دیگر ، ارکستر سمفونیک شهر دژئون قرار است “کنسرت بانکوک زیپاکوک II” را از تاریخ 26 اکتبر از کانال رسمی ارکستر سمفونیک شهر دژئون پخش کند.

[ad_2]