ژانویه 22, 2021 By haminp 0

ارکستر سمفونیک شهرداری داژئون ، “گروه اجرایی 2021” شفا و شفا

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] با شما “دوباره بایستید”

حتی در سال جدید سال جدید امید ، ارکستر سمفونیک Daejeon به عنوان برنامه پیشرو در جهان و یک واکسن موسیقی که قلب شهروندان خسته شده توسط کرونا 19 را التیام می بخشد ، احساس و شادی عمیقی را از طریق موسیقی کلاسیک ارائه می دهد.

ارکستر سمفونیک Daejeon City ، مجهز به سیستم فرماندهی مدیر هنری و رهبر ارکستر “جیمز جاد” ، رهبر ارکستر “Ryu Mung-uu” و رهبر ارکستر مهمان “ماتیاس بامرت” ، هدف اصلی نشان دادن کیفیت بالا است. موسیقی کلاسیک. رهبرانی از رهبران ارکستر مانند توماس لوسنر و ماتیاس بامرت به همراه اینمو یانگ ، جویونگ بائک ، یانگون یانگ ، استفن هاو ، الکسی بولودین و استوریسون استریو از برجسته ترین مجریان جهان هستند.

12 قسمت از “مستر سری” که نشان دهنده ذات موسیقی کلاسیک اصیل است ، 16 قسمت از “سری دیسکاوری” ، یک کنسرت شخصی سازی شده آسان و سرگرم کننده ، 4 قسمت از “مجموعه مجلسی” که موسیقی مجلسی عمیق و ظریف را ارائه می دهد و “کنسرت مکالمه Matine” “، زمان بهبودی با داستان” ما بیش از 80 کنسرت از جمله چهارمین کنسرت و کنسرت های دیگری را که آماده شده ایم آماده کرده ایم.

شهر دژئون در حال برنامه ریزی یک نمایش سالانه به عنوان یک پروژه است و آن را طوری برنامه ریزی می کند که گویی به یک آلبوم خوش ساخت گوش می دهد ، موسیقی آشنا و ناآشنا را به روشی متعادل توزیع می کند.

به ویژه ، جیمز جاد ، مدیر هنری ، هر سال سمفونی مالر را با علاقه خاصی اجرا می کند ، اما اولین نمایش کره ای کنسرتوی سه گانه توسط آهنگساز معاصر فنلاندی Kalevi Aho ، از جمله سمفونی № 6 ، که به دلیل کرونا 19 در سال گذشته در دسترس نبود ، بر اساس موضوع پاگانینی از راخمانینوف. راپسودی و مانند آن آماده شده بود.

علاوه بر این ، “6.25 کنسرت ویژه” ، که در 25 ژوئن ارائه می شود ، “EQ-Up Concert” ، که در آن کودکان پیش دبستانی می توانند هر سال یکبار به عنوان یک جشن روز کودک از یک بازی لذت ببرند ، و “کنسرت علمی برای عشق” به مناسبت روز علم برنامه های مختلف برنامه ریزی شده ای نیز در نظر گرفته شده است.

علاوه بر این ، گامی در جهت ارتقا موسیقی کلاسیک با برگزاری “کلاسیک های مبارک در همسایگی ما” برگزار می شود که در مراکز فرهنگی قدیمی در شهر اصلی گشت می زند و “کنسرت باز در جنگل کوه بومونت” که هر ساله گرمای تابستان را خنک خواهد کرد.

علاوه بر این ، او با برگزاری یک کلاس استاد در یک تمرین آزاد برای پرورش رهبران محلی و نوظهور ، برگزاری ممیزی برای کشف چشم اندازهای محلی و ارائه یک مرحله برای اولین بار به مجریان برگزیده ، به احیای هنر محلی به عنوان یک نهاد شهرداری وفادار خواهد بود. .

یکی از کارمندان ارکستر سمفونیک شهر دژئون گفت: “من امیدوارم که امسال موسیقی متفاوت اجرا شده توسط ارکستر سمفونیک شهر دژئون باعث خوشحالی و نشاط شهروندان دژئون شود و ما به عنوان یک شریک قابل اعتماد برای شهروندان شهر دژئون در کنار شما خواهیم بود. دژئون. “

[ad_2]