ژانویه 19, 2021 By haminp 0

“ارتقا the قانونی شدن دائمی صنعت شاهدانه پزشکی آندونگ”

[ad_1]

[안동타임뉴스=남재선기자] نماینده هیونگ-دونگ کیم (Andong ، Yecheon ، Gyeongbuk) ، اولین لایحه سال جدید در هجدهم ، نشان دهنده برخی اصلاحات در قانون مدیریت دارو است که محدودیت های قانونی حشیش را کاهش می دهد تا حشیش بتواند از نظر قانونی ممنوع شود. به عنوان محصولات پزشکی و صنعتی استفاده می شود. آغاز شده

در ژوئیه سال گذشته ، آندونگ “منطقه آزاد شاهدانه صنعتی” نامگذاری شد که راهی برای تولید ، فرآوری و فروش کنف برای محصولات پزشکی باز کرد. با این حال ، از آنجا که طبق قانون فعلی همه کنف به عنوان دارو تعریف می شود ، نگرانی هایی مبنی بر اینکه “تجارت خود بی ثبات است ، زیرا هیچ مبنای قانونی وجود ندارد” یا “اگر منطقه خاص خود گسترش نیابد ، صنعت شاهدانه مسدود خواهد شد”.

این قانون در کره در مورد حشیش و رزین آن ، حشیش یا هر محصولی تولید می شود که با استفاده از رزین به عنوان ماده اولیه تولید می شود و به عنوان یک دارو طبقه بندی می شود.

با این حال ، “کنف” ، که معمولاً به عنوان کنف شناخته می شود ، به ماده ای استفاده می شود و توزیع می شود ، به استثنای داروهای توهم زا. ریشه کنف (فیبر ، کنف) ، دانه ها (دانه کنف) یا روغن (روغن دانه کنف) و ساقه کنف (مصالح ساختمانی).

حتی در خارج از کشور ، کسانی که محتوای THC (تتراهیدروکانابینول) کمتر از 3/0 درصد بر اساس وزن کل مواد گیاهی شاهدانه دارند ، به عنوان “کنف” تعریف می شوند و به عنوان دارو طبقه بندی نمی شوند.

بنابراین ، مطابق با استانداردهای ایالات متحده ، کلینیک هیونگ دونگ کیم اظهار داشت که داروها به استثنای داروهای روانگردان (THC) زیر 0.3٪ از این دارو مستثنی هستند و از کنف فاقد اجزای روانگردان می توان برای مصارف پزشکی و صنعتی استفاده کرد. اهداف اصلاحیه قانون قانون پیشنهاد شده است.

نماینده کیم گفت: “مسئله این است که قوانین مربوطه واقعیت را منعکس نمی کنند ، اگرچه متخصصان از قبل در داخل و خارج از کشور محبوب هستند ، طبقه بندی آنها به عنوان دارو دشوار است. “ما باید برنامه ریزی کنیم و سخت ترین سیستم مدیریت را از رشد شاهدانه گرفته تا فرآوری و فروش داشته باشیم.”

به گفته کیم ، نماینده کنگره ، در تاریخ 2 دسامبر سال گذشته ، اعلام شد که کمیته مواد مخدر وابسته به سازمان ملل ، شاهدانه را از مواد مخدر خارج می کند. طبق یک گزارش مرتبط ، در معالجه بیماریهایی مانند disorders اختلالات خواب ، درد ، مولتیپل اسکلروزیس ، صرع ، تشنج ، حالت تهوع و سردرد ناشی از شیمی درمانی بسیار م effectiveثر است و hem کنف پزشکی وابستگی یا وابستگی و … را نشان نمی دهد ، با توصیه سازمان بهداشت جهانی (WHO) برای حذف داروها از داروها.

علاوه بر این ، در تاریخ 4 دسامبر سال گذشته ، مجلس نمایندگان ایالات متحده قانونی را تصویب کرد که شاهدانه را قانونی می کند و بیش از 50 کشور در جهان ، از جمله کانادا ، قبلاً استفاده قانونی شاهدانه را مجاز دانسته اند.

[ad_2]