ژانویه 20, 2021 By haminp 0

اداره پیشکسوتان منطقه ای داژئون ، کلینیک Deokin (Daejeon) ، به عنوان یک بیمارستان ملی شایستگی تعیین شده است

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] خدمات جانبازان منطقه ای Daejeon (مدیر نام-ایل لی) درمانگاه Deokin واقع در Dong-gu ، Daejeon را به عنوان بیمارستان حمل و نقل برای جانبازان با شایستگی ملی ایجاد کرده است ، بنابراین جانبازانی که بیمارستان جانبازان ندارند یا از راه دور زندگی می کنند بیمارستان حمل و نقل ، می تواند به راحتی از خدمات پزشکی سریع و مناسب در نزدیکی محل اقامت شما استفاده کند. علاوه بر این ذکر شده است.

از 1 فوریه 2021 ، جانبازان می توانند درمان جدید را در کلینیک Deokin دریافت کنند. بیمارانی با لیاقت ملی که دچار اختلاف شده اند و بیمارانی که سطح بالایی از مراقبت های پزشکی دارند می توانند با هزینه ملی تحت درمان پزشکی قرار گیرند و افراد 75 سال یا بالاتر نیز می توانند با هزینه شخصی خود تحت درمان پزشکی قرار گیرند. بازماندگان از 60٪ پرداخت مشارکت خود معاف هستند.

■ منطقه

اطلاعات مربوط به موسسه پزشکی

نام بیمارستان (درمانگاه)

مکان (شماره تماس)

دونگ گو ، دژئون

کلینیک دیوکین

782 Daejeon-ro، Dong-gu، Daejeon (وون دونگ) (2 042-272-4551 ☏)

وزارت پیشکسوتان ملی قصد دارد بیمارستانهای محموله را از سال جاری تا سال 2022 در سطح بیمارستانها گسترش دهد ، با تمرکز بر نهادهای پزشکی با تقاضای پزشکی بالا برای بهبود دسترسی به امکانات بهداشتی در شرایطی که تقاضای پزشکی به دلیل افزایش سن به سرعت در حال افزایش است. پیشکسوتان ملی. او قصد دارد تمام تلاش خود را برای گسترش تعیین نام یک بیمارستان حمل و نقل برای تقویت درمان نزدیک پزشکان انجام دهد.

[ad_2]