ژانویه 20, 2021 By haminp 0

اداره آموزش و پرورش شهر سجونگ ، 2021 انتخاب یک مربی تور مدرسه در مدرسه Eup-Myeon

[ad_1]

[세종타임뉴스=홍대인 기자] اداره آموزش و پرورش ویژه شهر خودگردان در Sejong (سرپرست Go-jin Choi ، از این پس به عنوان بخش آموزش شهر Sejong نامیده می شود) مدرسان گردشگری را برای حمایت از مدارس در شهرها و روستاها در ترم اول 2021 انتخاب کرد.

پروژه حمایت از مربیان تور مدارس eup-myeon پس از نظرسنجی از مدرسه و والدین انجام می شود و هنگامی که برنامه ای از مرکز پشتیبانی مدرسه Bukbu در Sejong درخواست می شود ، برنامه مدرسه اعلام می شود و مربی تعیین می شود. در مدرسه از طریق بررسی اسناد و مصاحبه. این مشاغلی است که برنامه مدرسه ای را اجرا می کند.

این امر به احیای مجدد مدارس پس از مدرسه در شهرها و روستاها کمک می کند ، جایی که تهیه مربیان عالی به دلیل مدارس بسیار کوچک و مشکلات حمل و نقل دشوار است.

اداره آموزش و پرورش شهر سجونگ 132 مربی را در شهرها و روستاها با 213 برنامه مانند 21 کدگذاری such قلم سه بعدی ▲ گیگاژوم ▲ POP ▲ گلف ▲ فوتسال ▲ گیتار ▲ خواندن مقاله انانتا انتخاب کرد.

در طول ترم اول ، معلمان منتخب از عملکرد مدارس بعد از مدرسه در 18 کودکستان مجاور ، 19 مدرسه ابتدایی ، 7 دبیرستان متوسطه و مرکز خانواده Sejong Wee در ترم اول پشتیبانی می کنند.

به ویژه ، شورای آموزش و پرورش شهر سجونگ قصد دارد بعد از مدرسه با یک مدرسه قابل توجه کار کند و مربیانی را انتخاب کند که بتوانند در صورت ادامه وضعیت کرونا 19 در این دوره ، آموزش های حضوری و رو در رو ارائه دهند.

لیم جئون سو ، رئیس برنامه ریزی سیاست ها ، گفت: “انتظار می رود پروژه حمایت از مربیان بازدید کننده برای مدارس در منطقه غیر میون منعکس کننده نیازهای دانش آموزان در منطقه eup-mieon باشد و زمینه را برای ترویج رویاها و استعدادهای دانش آموزان

در همین حال ، انتخاب دوم (برنامه غیر استخدام شده) بازدید از مربیان پس از مدرسه برای ماه فوریه در منطقه eup-miyon برنامه ریزی شده است.

[ad_2]