ژانویه 19, 2021 By haminp 0

اداره آموزش و پرورش شهر سجونگ ، مربیگری تعطیلات زمستانی با مربی دانشجویی از کالج ووری نوری

[ad_1]

[세종타임뉴스=홍대인 기자] با ورود به دپارتمان علوم سیاسی و دیپلماسی چه چیزی یاد می گیرید؟ همچنین ، مسیرهای شغلی شما پس از فارغ التحصیلی چیست؟ “

محلی برای دانشجویان شهر سجونگ ایجاد شد تا نگرانی های خود را در مورد مسیرهای شغلی و تحصیلات بیشتر با دانشجویان دانشگاه در میان بگذارند.

اداره آموزش و پرورش ویژه شهرهای خودگردان در Sejong (سرپرست Go-jin Choi ، از این پس “بخش آموزش شهر Sejong” نامیده می شود) “مربیگری اصلی در تعطیلات زمستانی” را با گروه راهنمایی دانشجویان دانشگاه منتور از 18 تا 22 انجام می دهد.

گروه مربیگری دانشگاه ووری نوری یک گروه داوطلب آموزشی داوطلب است که متشکل از دانشجویانی است که از شهر سجونگ فارغ التحصیل شده اند یا در شهر سجونگ زندگی می کنند. از سال 2018 ، این یک راهنما برای تأمین موثر اطلاعات مورد نیاز برای مشاغل و تحصیلات بیشتر دانش آموزان دبیرستان ها و دبیرستان ها در Sejong City است. او انجام داد.

این مربیگری مقدماتی شامل 9 رشته شامل مهندسی ، علوم ، دیپلماسی سیاسی ، علوم اجتماعی ، آموزش دوره کودکی ، دانشکده آموزش و هنر و ورزش به مدت 5 روز برای حدود 70 دانش آموز دبیرستان و دبیرستان است. در مجموع 20 جلسه هر کدام 120 دقیقه وجود دارد.

جزئیات مشاوره شامل معرفی تخصص ، یافتن فعالیتهایی در دبیرستان مربوط به این تخصص ، تلاش برای تحقق بخشیدن به رویاها ، دستورالعملهای آموزش و آموزش برای پذیرش دانشگاه است.

علاوه بر این ، دو تا چهار دانشجوی راهنما برای هر مربی انتخاب شدند تا بتوانند به طور مستقل در طول تعطیلات به دنبال شغل خود باشند.

به طور خاص ، این روش در یک روش آنلاین تعاملی در زمان واقعی و با استفاده از مقیاس بستر آنلاین برای جلوگیری از گسترش کرونا 19 انجام می شود.

مربی گروه مربیان دانشگاه ووری نوری کیم اون هو (گروه علوم سیاسی و دیپلماسی دانشگاه ملی چونگنام) گفت: “این یک تعطیلات شلوغ با آمادگی برای کار و تحصیل در این بخش است ، اما من می خواهم یک استاد ارشد شوم باعث امیدواری جوانان در ویروس کرونا می شود. “گروه مربیان این کالج برای ششمین بار فعال هستند و وقتی این خبر را می شنوم که به جوانان در Sejong برای رفتن به مدرسه کمک کرده است ، بیشترین پاداش و افتخار را دریافت می کنم.

Seongsik Choi گفت: “میزان ثبت نام دانش آموزان دبیرستانی در Sejong City به طور مداوم در حال بهبود است و اطلاعات مربوط به داستان های موفقیت آمیز فارغ التحصیلان مسن امید به آمادگی برای آموزش بیشتر دانش آموزان دبیرستان و دبیرستان را فراهم می کند.” این به دانش آموزان و والدین کمک عملی خواهد کرد. وی گفت: ما در نظر داریم برنامه راهنمایی شغلی و هدایت تحصیلی متمرکز بر موارد موجود را گسترش و اجرا کنیم.

[ad_2]