ژانویه 21, 2021 By haminp 0

اداره آموزش و پرورش شهر دژئون در حال بازرسی ایمنی و بهداشتی خود در سال 2020 است!

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] آخرین خدمات آموزش شهری در Daejeon (استاد راهنما Seol Dong-ho) نتایج بازرسی ایمنی و بهداشتی در 54 مدرسه دولتی (م institutionsسسات) حوزه قضایی سال گذشته را برای ایجاد یک محیط کار امن برای کارگران در محل مانند نظافت ، مدیریت انجام داد از امکانات و خدمات غذایی ، و جلوگیری از حوادث صنعتی. در بیست و یکم اعلام شد که قبل از م institutionsسسات و مدارس دولتی و خصوصی اعلام شده است.

برای این بازرسی ، مدیران ایمنی و بهداشت حرفه ای تیم های بازرسی را در دو گروه با تمرکز بر شرایط واقعی و اقدامات برای مدیریت ایمنی و بهداشت در زمینه تمیز کردن ، مدیریت تجهیزات و پخت و پز برای جلوگیری از حوادث صنعتی مانند لغزش ، سقوط ، سوختگی و بیماری های اسکلتی – عضلانی. تأیید شده با

نمونه های اصلی بهبود شامل: equipment تجهیزات ضد لغزش ▲ داربست کارگر ▲ سنگر ، خروجی ، روکش های بسته بندی بلغور سوزنی ▲ پوشیدن لباس کار ▲ نصب دزدگیرهای مونوکسیدکربن ▲ تجهیزات جانبی برای پیشگیری از بیماری های اسکلتی عضلانی products محصولات پاک کننده ، شرایط ذخیره سازی management مدیریت تجهیزات جایگزینی لوازم الکتریکی و غیره برای محیط کار هر مدرسه در نظر گرفته شد.

علاوه بر این ، می توان با پرداختن به موضوعات اصلی از طریق مثالها و عکسهای خاص ، به راحتی خطرات احتمالی را که احتمالاً در سایت از بین می روند ، شناسایی و بهبود بخشید ، و انتظار می رود که با پیشبرد اثرات جلوگیری از حوادث صنعتی افزایش یابد. محیط یا انجام آموزش از طریق خود بازرسی.

چو یانگ جون ، مدیر امور مالی آموزش و پرورش Daejeon گفت: “ما با به اشتراک گذاشتن موارد کلیدی که بازرسی سالانه ایمنی و بهداشتی انجام نمی شود ، با بهبود مستمر محیط کار ، تلاش خواهیم کرد تا از حوادث شغلی و اختلالات بهداشتی جلوگیری کنیم. محدود به یک بازرسی واحد توسط هر مدرسه (موسسه). گفت

[ad_2]