ژانویه 18, 2021 By haminp 0

اخبار زمان

[ad_1]

[경기 타임뉴스= 이창희 기자] لی جون ، شهردار گویانگ خواستار آزاد شدن هزینه های پل ایلسان شد و از گویانگ ، گیمپو و پاجو سیتی خواست که به طور فعال شرکت کنند.

شهردار لی جی جون در هجدهم گفت که تنها 27 پل که از رودخانه هان عبور می کند ، پل ایلسان ، فقط عوارض دریافت می کند و ادعا می کند که حقوق تردد ساکنان شمال غربی گیونگی نقض شده است و این بحث های مربوط به آزادی را برگزار کنید

عنوان شد که به دلیل ساختار غیر منطقی سود در پل ایلسان ، عوارض بیش از یک دهه به ساکنان منتقل شده است.

در همین راستا ، این شهر اظهار داشت که سهامدار اصلی شرکت Ilsan Bridge Co. Ltd. خدمات بازنشستگی ملی است و خدمات بازنشستگی ملی سود هزینه های (وام) سرمایه گذاری شده در ساخت پل را دریافت می کند. در نتیجه بررسی شهر گویانگ از گزارش حسابرسی صورتهای مالی سال 2019 شرکت Ilsan Bridge Co. ، Ltd. از طریق شرکت حسابداری معتبر خود مشخص شد که این میزان علاقه به اندازه کافی زیاد است که بیش از 50٪ از درآمد عوارض پل ایلسان را نشان می دهد. این به این دلیل است که خدمات بازنشستگی کشوری با توجه به محتوای قرارداد در آن زمان ، نرخ بهره بالایی را اعمال می کند.

علاوه بر این ، شرکت نرخ بهره وام های بلند مدت اعطا شده در هنگام نصب پل ایلسان را 8 درصد و وام های فرعی را 20 درصد تعیین کرد. با این حال ، در مقایسه با نرخ بهره استاندارد بانک کره با کمتر از 2.0٪ نسبت به 2015 و کمتر از 1.0٪ پس از سال 2020 ، نمی توان روشن کرد که نرخ بهره تعیین شده از شرکت ، علاقه بالایی دارد. به همین دلیل ، دائماً شکایات مربوط به کاهش هزینه ها و هزینه های رایگان وجود دارد.

شهردار لی گفت: “این بدان معنی است که ساکنان شمال غربی Gyeonggi-do ، علی رغم روند نرخ بهره کم و شرایط سخت اقتصادی ، علاوه بر پول سرویس ملی بازنشستگی ، نرخ بهره بالایی نیز پرداخت می کنند.” با تنظیم نرخ بهره و اصلاح ساختار سود در معنا و واقعیت ، می توان عوارض رایگان را ارتقا داد.

در همین حال ، پل ایلسان در سال 2008 با سرمایه گذاری سهام خصوصی افتتاح شد و در حال حاضر توسط شرکت پل ایلسان ، آموزشی ویبولیتین مدیریت می شود و عملیات پرداخت شده برای 30 سال برنامه ریزی شده است. پل ایلسان زیرساخت اصلی اتصال گویانگ و پاجو (شمال رودخانه هان) و اینچئون و گیمپو (جنوب رودخانه هان) است که روزانه 80 هزار وسیله نقلیه از آن عبور می کنند. به طور خاص ، برای استفاده از بزرگراه های ملی 48 ، 78 و 98 ، آنها باید از پل ایلسان عبور کنند ، به طوری که نه تنها سفرها به محل کار بلکه وسایل نقلیه صنعتی نیز بسیار متناسب هستند.

این شهر انتظار دارد که انتقال رایگان پل ایلسان بتواند حقوق نقض شده در ترافیک شهروندان گویانگ ، پاجو و گیمپو را بازگرداند و رفاه حمل و نقل راحت تری را برای شهروندان فراهم کند.

[ad_2]