فوریه 5, 2021 By haminp 0

احیای اقتصاد محلی از طریق اجرای سریع پروژه های راه سازی

[ad_1]

[경북타임뉴스=남재선 기자]اعلام شد که Gyeongsangbuk-do با تسریع در اجرای مالی پروژه های راه ملی محلی و سفارش داده شده ، فعالیت ساختمانی را به طور فعال ارتقا خواهد داد.

به منظور تسریع در اجرای بودجه جاده های محلی و راه اندازی پروژه های راه های ملی که توسط م constructionسسات ساختمانی ترویج می شوند ، این استان در چهارمین جلسه در اتاق جلسات دفتر استان یک جلسه بازرسی از یک پیمانکار عملی با 20 نفر ، از جمله رئیس دفتر مسئول تیم و کارکنان.

این جلسه بر روی طرح ملی استانی و راه اندازی شده برای ارتقا پروژه های جاده ای برای سال 2021 ، یک برنامه ماهانه برای اجرای مالیات و اقدامات برای بهبود اجرای برنامه مالی در نیمه اول سال بود. هدف این است که 70٪ از 88.6 میلیارد درآمد پروژه در نیمه اول سال و حداقل 60.6 میلیارد درآمد کسب شود.

به همین منظور ، ساخت و ساز مناطق جدید تجاری با عملکرد مالی ضعیف از طریق اقدامات مقدماتی سریع اداری و مشاوره با سازمان های مرتبط آغاز می شود ، به طوری که پیش پرداخت ها و وجوه تا حد ممکن در نیمه اول سال پرداخت می شود. برای ساخت و ساز طولانی مدت ، سفارش بعدی تا پایان فوریه تکمیل می شود. مناطق تجاری توسعه نیافته برای مدیریت فشرده برنامه ریزی می کنند ، مانند برگزاری جلسات بازرسی ماهانه برای ایجاد اقدامات اصلاحی.

علاوه بر این ، به وزارت ادار Public عمومی و امنیت یک نهاد تخصصی برای کوتاه کردن دوره مشاوره برای جبران خسارت واگذاری زمین و یک سیستم مناقصه اضطراری برای کوتاه کردن دوره اعلام عمومی ، یک سیستم برای اطلاع از مواد در سطح دولت ، یک بودجه از طریق فرم کوتاه سیستم و کاهش دوره بررسی صلاحیت. با استفاده فعالانه ، به طور مالی فعالانه به عملکرد مالی پاسخ دهید

Gyeongsangbuk-do گفت: “ما احیای مجدد صنعت ساخت و ساز در استان راکد که به دلیل طولانی شدن کرونا 19 راکد است ، اولویت اصلی قرار خواهیم داد و سرعت اجرای بودجه پروژه های بزرگ SOC را تسریع خواهیم کرد. ”

[ad_2]